Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtry

V porovnání cen u produktu Buď šťastný - Andrew Matthews již není zařazen žádný obchod. Doporučujeme Vám tyto podobné produkty:

Buď šťastný - Andrew Matthews - Specifikace

Autor

Andrew Matthews

opravit

Žánr

naučná

opravit

Počet stran

120

opravit

Výrobce

ALMAN

opravit

Vazba

Vazba

Brožovaná bez přebalu lesklá

opravit

V knize Buď Šťastný od Andrewa Matthewse se čtenář dozví, jak se dá žít s pocitem větší sbedůvěry a bezpečí. Autor se zde zabývá významem pozitivního myšlení a prožívání okamžiku v přítomném čase. ...

celá specifikace

Recenze Buď šťastný - Andrew Matthews

Marcela Zemanová

Marcela Zemanová

Přidáno: 5. listopadu 2013

100%

Doporučuje produkt
  • Naprosto souhlasím s předchozí recenzí. Knížku jsem dostala před rokem k narozeninám a považuju jí za "svojí bibli", kterou bych ráda měla na svém nočním stolku a mohla do ní opakovaně nahlížet. Není tomu tak, protože ji stále půjčuji pro inspiraci lidem, o kterých si myslím, že by jim mohla pomoci.

Neměla jsem žádná očekávání. Přišla v pravý čas. Je v ní čtivou formou popsané, čeho by se měl člověk držet, chce-li být strůjcem svého života a nikoliv obětí. Četla jsem na podobné tema spoustu knížek, ale v této jsou popsané stejné věci přijatelnou formou pro běžného člověka, který se touto tematikou nezabývá, ale jen právě hledá inspiraci, jak se dostat z komplikované situace. Kdo se snaží a dokáže se rad držet a neklesat na mysli, nachází řešení, která právě potřebuje.

Kniha moje očekávání: Naprosto splnila
Kniha se četla: Velmi lehce, skoro sama
Jessica007

pokročilý

Jessica007

Přidáno: 26. listopadu 2010

100%

  • naprosto skvělá kniha
  • světový bestseller
  • je psaná čtivě a vesele
  • hezké a veselé ilustrace, knihu ilustroval její autor
  • člověku příjemnou formou dá hodně rad a ponaučení

Tuto knihu jsem si koupila před několika lety, chvíli jsem ji cíleně sháněla a nejdříve jsem byla šťastná, když jsem ji sehnala. Je to totiž opravdu moc hezká knížka. Je čtivě psaná, příjemně, optimisticky a vesele, ilustroval ji sám autor, obrázky jsou veselé, hezké a vtipné, takže už je člověk šťastný i při čtení této knihy. Je to prostě taková fajn knížka. Ovšem její hlavní účel je skutečně poradit, jak být šťastný - a to tedy umí moc dobře, však se stala světovým bestsellerem. Knížka má i volně navazující pokračování, které je taky moc fajn. Tato knížka prostě podle mě nemá chybu. Je to jedna z mých nejoblíbenějších knížek. Naprosto doporučuji.

  • Je tato recenze užitečná?
  • Ano (5)
  • Ne (9)

Vývoj ceny Buď šťastný - Andrew Matthews