Cesta pravého muže - David Deida

390 gramů
Vazba
Pevná bez přebalu lesklá

• , zakoupeno v Booktook.cz

Vhodné pro mladé muže i ženy, ale i starší muži si najdou to svoje. Lze číst na přeskáčku, podle oblasti zájmu. Vhodná alespoň nějaká míra vyspělosti čtenáře - člověka.

• , zakoupeno v Kosmas.cz

Knihy tohoto typu jsou predevsim byznys autora a je potreba je brat s rezervou a nemusi dokonale sedet na kazdeho.
    Jsou v ni vsak velmi cenna voditka pro pochopeni sebe sama a pro pochopeni partnerky. Bude-li se brat jako voditko a u kazdeho voditka sledovat indikatory, pak kniha muze prinest spoustu stesti navic, ktere by jinak ve vztahu mohlo zbytecne chybet.
    Ty veci stran sexu a ejakulace se mi nezdaji byt ani pravdepodobne ani proveditelne, ale je mozne, ze autor se pohybuje v jine dimenzi a ja jako smrtelnik nizsi urovne do teto dimenze proste nevidim :-)

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Váha
390 gramů
Vazba
Pevná bez přebalu lesklá

Jaké je vaše nejhlubší životní poslání? Co doopravdy ženy chtějí? Jak se stát skvělým milencem? Pokud čtete tyto otázky a jste muž, určitě jste si již tyto a podobné otázky pokládali. Možná ale nebylo snadné na ně nalézt odpověď.

Cesta pravého muže vás zavede do srdce současné mužské zkušenosti. David Deida se zde s pronikavou upřímností a ojedinělým vhledem do nejhlubších mužských tužeb zabývá nejdůležitějšími aspekty života mužů - kariérou a rodinou počínaje a ženami, intimitou, láskou a duchovním růstem konče. Nabízí vám praktickou příručku jak žít

Cesta pravého muže by se měla být povinnou „školní“ četbou. Deida učí muže, jak být muži, a ženy, jak být ženami. Jak se navzájem obdarovat tím, čím jsme jedineční, a porozumět tomu, kde jsme odlišní. Nejde přitom jen o psychologické poučky – Deida vysvětluje, jak se liší a doplňují naše mužské a ženské energie, což je v dnešní „zrovnoprávněné“ společnosti zcela klíčové. Tato kniha zásadním způsobem podporuje životní směřování mužů, jejich sílu a celistvost, a zároveň lehkost bytí, hluboké uvolnění a zářící radost jejich partnerek!

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Booktook.cz

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Pochopil jsem

• Mám svou životní filosofii a chtěl jsem se dozvědět něco o filosofii tohoto autora, respektive o filosofii naší moderní doby.
    • Mírně řečeno je autor na můj vkus moc lehkovážný, neboť se slovy dost často zachází jen jako s nějakými hračkami. Něco mi říká, že z velké míry staví na vlastním úspěchu u žen, což pak vede k nadhodnocení vlastního vhledu a k psaní slov bez reálného obsahu a smyslu.

Tato kniha je především o podstatě mužství, ženství a o jejich vzájemném prolínání a v tomto směru byla kniha celkem poučná a zajímavá i pro mne. Věřím, že bude stejně užitečná i všem, kteří mají zájem posouvat se v tomto směru dál.
    Na druhou stranu je v knize podle mého mínění moc velká část prázdné vaty, kdy autor jen píše vzletné ale prázdné věty a používá při tom slova, k jejíchž pravé podstatě sám ještě ani zdaleka nedospěl. V životě muže je zásadní pokora minimálně před pravdou, která mu umožňuje vidět sebe bez obalu. Pokud té se nedostává, moc daleko se dotyčný nedostane. A zde se také rodí moudrost : ))

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Také dárek, ale kniha je velice dobrá.
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

"Must have" book pro muže. Super.

• Inspirace.
    • Porozumění.
    • Osobní růst.
    • Kvalitní čtení.

Velice ispirativní čtení. Kniha se čte sama, jedním dechem. Pomohla mi otevřít oči a udělat si v životě nadhled.

Odeslání neproběhlo ze dne na den, jinak všechno v pořádku :) DOPORUČUJI!

• , zakoupeno v Luxor.cz

• Knihu jsem měla doporučenou. Je nejen pro muže, ale hodně pomůže i ženám - pomůže pochopit jejich manžely, přítele, syny, tatínky, ...
    • Psáno jednoduše, čte se velmi dobře.Jak hluboko nad ní budete dumat, už je individuální.
    • Kvalitní překlad z originálu.
    • Na můj vkus trochu moc duchovna.

Knihu bych doporučila všem, téměř jako povinnou četbu. Jde o dobré shrnutí rozdílů mezi jednáním mužů a žen. Díky přečtení knihy rozumím některým mužským pochodům a je jednodušší je tolerovat a žít s nimi.
    U čtení se nejen vzděláte, ale docela i pobavíte. Rozhodně Vám nadchne, jak se autor trefuje do některých běžných situací, které všichni známe.
    Cena odpovídá produktu.

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

Kniha je čtivá a pochopitelná. Jsou tam užitečné rady.