Dva italští gurmáni

2013

• , zakoupeno v Dobré knihy

všem doporučiji

• , zakoupeno v levne-knizky.cz

Velmi pěkná kniha, dobře napsaná, výborné recepty včetně popisu italské kuchyně a kultury

• , zakoupeno v Kniha.cz

Ikar
Počet stran
Rok vydání
2013

Především vášeň pro dobré a jednoduché jídlo svedla dohromady dva vynikající kuchaře žijící v Londýně. Navíc Gennaro Contaldo je ten legendární kuchař, který naučil Jamieho Oliviera vše, co ví o italské kuchyni. Kniha nabízí více než 100 receptů, které vycházejí z tradiční domácí italské kuchyně a nad kterými se vám budou sbíhat sliny. Poznáte pokrmy od předkrmů až po dezerty, tak jak je vaří skuteční Italové. Opravdu nepostradatelná kniha pro každého skutečného milovníka italské kuchyně....

• , zakoupeno v Dobré knihy

• Pro milovníky Itálie a dobrého jídla

Skvělé.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• skvělá kniha

doporučuji, pro milovníky italské kuchyně

• , zakoupeno v Superknihy.cz

• Perfektní kuchařka.

Doporučuji tuto knihu...ideální dárek pro milovníky skvělého jídla připraveného s láskou.

Za zmínku stojí i skvělé fotografie které kniha obsahuje.

Po všech stránkách se mi líbila.

• , zakoupeno v POPRON.cz

Mám ráda Itálii a často vařím jejich jídla, rychlá a lehká
    dobře se podle knihy vaří
    Perfektně
    Určitě
    Budu v pohodě

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• informace o původu k jednotlivým receptům

pěkná kuchařka

• , zakoupeno v POPRON.cz

• fakt dobré,zdravé,chutné a nenáročné italské recepty.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Doporucuji pro vsechny zajemce o italskou kuchyni