Hunger games: Aréna smrti - Suzanne Collinsová

2013

• , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

Kniha byl dárek.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Kniha se čte krásně sama.
    • Čekala jsem větší podrobnosti o ostatních krajích a jejich představitelích. O malinko víc popisu věcí, lidí, oblečení, míst pro lepší představivost a barvitost knížky. Tím, že jsem před čtením viděla film, tak to tolik nevadilo, ale trošku popisu mi tam chybělo. Ostatní HG Vražedná pomsta a Síla vzdoru jsem ještě nečetla. Chystám se na to o prázdninách.

OK. Známka 2.

Fragment
Počet stran
Rok vydání
2013

Jmenuji se Katniss Everdeenová a posílají mne zemřít.

V troskách bývalé Severní Ameriky se rozkládá země Panem s nablýskaným hlavním městem Kapitolem a dvanácti okolními kraji.

Kapitol jim vládne krutou a tvrdou rukou. Poslušnost si udržuje kláním Hunger games - zvrácenou televizní reality show, ve které každoročně jedna dívka a jeden chlapec z každého kraje nedobrovolně bojují o život. Vítězství znamená slávu a bohatství. Prohra znamená jistou smrt.

Šestnáctiletá Katniss chce zachránit svou sestru, která byla vylosována, a nabídne svou účast dobrovolně. Dokáže přežít v divočině, když se všichni snaží o to, aby nespatřila další úsvit? Do hry o přežití se přidávají i lidskost a láska.

Hunger games začínají…

První díl světového knižního bestselleru.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

Kniha byl dárek.

• vtáhne do děje
    • lepší než film
    • NIC

chystám se číst další díly

• Kšunt
    • Nudná, drahá

úplně k ničemu, drahá jako prase a za nic
    Nechápu jak se taková blbost může někomu líbit.
    Přečetl jsem si 20 stránek a měl jsem jasno, že to byli vyhozený peníze

• Nejlepší kniha na svetě !!!!!

SUPER!!

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Kniha se čte krásně sama.

OK. Známka 2.

• , zakoupeno v SEVT

• dokonalé a poutavé vyprávění

doporučuji všem fanouškům Hunger Games

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• ,vtáhne vás do děje,napínavé,lepší než film

velmi dobrá kniha,začínám číst druhý díl a těším se na to

• Super čtení.
    • Nic!!!

Napínavý příběh pro lidi, kteří mají fantazii.

• , zakoupeno v Martinus

• Příběh téměř nevázne

Na toto téma se dá dlouze diskutovat a pojednává o zajímavé věci smýšlení postav a samotné prostředí je také dost zajímavé. Proto všem vřele doporučuji.

Dost dobrá kniha,doporučuji