Hunger Games - Suzanne Collins

1000 gramů
Vazba
Pevná bez přebalu lesklá

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Hezky zpracované vydání.

• Všechny tři knihy v jednom
    • Hezký obal, i provedení
    • Pro někoho přeci jen moc objemná, špatně se drží

Skvělá kniha, doufám že autorka napíše další příběhy. :)

• , zakoupeno v ABZ.cz

Váha
1000 gramů
Vazba
Pevná bez přebalu lesklá

Dárkové vydání světového bestselleru v luxusním boxu s holografickou folií.

Vítězství znamená slávu a bohatství. Prohra znamená jistou smrt. Hunger games začínají...

V troskách bývalé Severní Ameriky se rozkládá země Panem s nablýskaným hlavním městem Kapitolem a dvanácti okolními kraji. Kapitol jim vládne krutou a tvrdou rukou. Poslušnost si udržuje kláním Hunger games - zvrácenou televizní reality show, ve které každoročně jedna dívka a jeden chlapec z každého kraje nedobrovolně bojují o život. Do hry však vstupuje šestnáctiletá Katniss, která se nehodlá podřídit... Překvapivé výsledky zápasu povzbudí obyvatele země Panem, aby se postavili k odporu, a v krajích se formuje odboj. Podaří se zabránit krvavému střetnutí, jehož důsledky by byly víc než hrozivé?

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Hezky zpracované vydání.

• Všechny tři knihy v jednom
    • Hezký obal, i provedení
    • Pro někoho přeci jen moc objemná, špatně se drží

Skvělá kniha, doufám že autorka napíše další příběhy. :)

• , zakoupeno v ABZ.cz

• Stejně skvělé jako filmy

Doporučuji,knížka je psaná z pohledu hlavní hrdinky

• , zakoupeno v levne-knizky.cz

• Velmi hezké provedení a dobrá cena.
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• výborná, čteme celá rodina

Mám ráda tlusté knihy, kde je několik dílů a obsáhlý dlouhý časový úsek.

• , zakoupeno v pipkin cz

Dárek

• Dobře jsem se do knížky začetla
    • Skvěle napsané
    • Poutavý a zajímavý příběh
    • Postupné stupňování děje
    • Propracované pocity hlavní hrdninky
    • Občas mi přišel děj moc jednoduchý, předem jasný závěr

Celkově hodnotím knihu hodně pozitivně. Po dlouhé době jsem neměla problém se do knihy začíst a hltala jsem každou stránku. Závěr knihy a pocity hlavní hrdinky moc pěkně napsané.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• velmi působivý přebal knihy, něco takového jsem ještě neviděla
    • vynikající příběh, který mě ihned pohltil

doporučuji všem nadšencům smyšlených příběhů :)

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Přečteno jedním dechem :-)

• velké zaoblené stránky
    • nádherný elegantní tvrdý černý obal - celkově pěkně provedené
    • hezčí knihu jsem neviděla
    • skvělá cena za 3 knihy v jednom
    • napínavý děj s politickými a fantastickými prvky
    • velice originální námět
    • uvidíme jestli vydrží hřbet knihy pravidelné cesty v tašce, kniha je vetší, takže na cestování horší

Pro mě perfektní kniha!