Já jsem Zlatan Ibrahimović - David Lagercrantz, Zlatan Ibrahimović

Host
Počet stran
Rok vydání
2014

Ibrahimović vypráví o době, kterou strávil v dorosteneckém týmu Malmö FF, a o tatíncích z lepší části města, kteří se ho z něj snažili vystrnadit. Dozvíme se všechno o konfliktech v Ajaxu, prodeji do Juventusu, úspěších v Itálii i skandálu, který mu málem zničil kariéru. Poví nám o výhrách s Interem Milán, o Mourinhovi, o svých nejslavnějších gólech. Vypráví o Heleně, dětech a svém životě mimo hřiště. A vůbec poprvé se dozvíme celou pravdu o tom, co se ve skutečnosti stalo mezi ním a Pepem Guardiolou v Barceloně.

Zlatan Ibrahimović (nar. 1981) je švédský fotbalista bosensko-chorvatského původu, jeden z nejlepších fotbalových útočníků světa. Hrál za špičkové evropské týmy, jako jsou Ajax Amsterdam, Juventus Turín, FC Barcelona, AC Milán, a od roku 2012 působí ve francouzském klubu Paris Saint-Germain. Je rovněž kapitánem švédského národního týmu.

• byl to dárek

hlavně pro fotbalisty a sportovce zajímavé četení nevýhoda asi pro ženy nic moc

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• výborné jak tištěné tak i mluvené
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Výhodou produktu je ten, že se dozvíte o životě Zlatana Ibrahimoviće, jelikož je můj vzor tak tato kniha se pro mě stala nejoblíbenější

• Kniha mě velmi zaujala
    • Perfektní dárek k vánocům pro fanoušky fotbalu
    • Objasnila spoustu nejasností v životě Zlatana Ibrahimoviće
    • Vyjadřuje pocity přímo Zlatana Ibrahimoviće
    • Kniha neobsahuje kapitoly o působení v AC Milanu a PSG, což mě docela sklamalo

Kniha mě zasvětila přímo do života Zlatana. Dozvěděl jsem se pocity, které sám cítil, když střílel góly, slavil tituly, nebo si prostě užíval. Také mi ukázala jeho pocity vůči určitým hráčů a týmům. Rozhodně doporučuji.

• , zakoupeno v ABZ.cz

Dárek.

Spokojenej.

výborné čtení

• Super knížka

Zajímám se o sport,proto mě zaujala tato kniha a noc se mi líbí.

• ZLATAn

zábavné čtení a zajímavé