Kocour Bob

2013

• Velmi čtivá strhující kniha, plná emocí a naděje

• Nádherná knížka
    • Ještě lepší příběh jak u filmu

Rozhodně doporučuji k přečtění pro každého, kdo má rád zvířata, zejména kočky. Kupoval jsem ji jako dárek přítelkyni, a byla nadšená.

• , zakoupeno v ABZ.cz

Ikar
Počet stran
Rok vydání
2013

Neobyčejná kniha s neobyčejným příběhem. I tak lze popsat jednu z nejprodávanějších britských knih současnosti. Poutavý, autobiograficky laděný příběh o přátelství mezi mladým muzikantem a jeho kocourem byl přeložen již do 26 světových jazyků a dočkal se více než 850 000 prodaných výtisků.

James, bývalý bezdomovec a potulný muzikant, nalezl jednoho dne u svého bytu zraněného kocoura a dal mu jméno Bob. Vzniklo mezi nimi silné pouto, které pomohlo Jamese definitivně vysvobodit z drogové závislosti. Bob zároveň začal Jamese doprovázet na jeho pouličních vystoupeních v ulicích Londýna. Stala se z nich nerozlučná dvojka, jež je dodnes zajímavou atrakcí pro turisty ze všech koutů světa. Při tom všem zažívali komická i nebezpečná dobrodružství, která se stala součástí tohoto oblíbeného bestselleru.

• Nádherné, dojemné čtení, zvláště pro milovníky koček

• Velmi čtivá strhující kniha, plná emocí a naděje

• Nádherná knížka
    • Ještě lepší příběh jak u filmu

• , zakoupeno v ABZ.cz

zajimavé téma, netuctový příběh, čtivé, určitě doporučuji

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• Velmi čtivá, dle mě napínavá kniha, která pohladí po duši i srdci. Aneb jak jeden kocour dokáže změnit celý lidský život, přístup k němu a vše kolem. Čte se sama.

• Krásná kniha o přátelství a naději.

Sama jsem milovnice koček, knihu jsem přečetla jedním dechem a už se těším na druhý díl.

• , zakoupeno v Dobré knihy

• Přečteno jedním dechem

O přátelství a velmi pěkně napsáno.

• Moc krásná kniha přečetla jsem jí jedním dechem.Už se těšim na další díly.

Vřele doporučuji všem kdo má rád zvířata,hlavně kočky

• , zakoupeno v Kniha.cz

• Kocour Bob je velice milý příběh - také hlavně tím - že je to příběh současný - že Bob stále žije a má svoje stránky ..
    • nemám

platí bod č, 1

• , zakoupeno v bux.cz

• krásné čtení

hledala jsem knihy na doporučení a splnily mé požadavky nejsou předražené a hezky se čtou mají dostatečně velká písmena