Kuchařský zápisník pro dceru

české
Vazba
Kroužková

• , zakoupeno v Kanzelsberger

• Ke kuchařce od této autorky jsem ještě dokoupila zápisník.
    • Velmi pěkně graficky zpracováno.
    • Vtipné texty.

Zápisník jsem koupila pro vnučku,která se odstěhovala od rodiny.
    Do zápisníku jsem jí napsala několik rodinných receptů do příslušných kapitol.
    Považuji to za výborný dárek pro první návštěvu v nové domácnosti.

• , zakoupeno v SEVT

Doplnění edice... Vřele doporučuji všechny kuchařky! Ačkoliv jsem kuchařka a nebojím se náročnějších receptů, ty kuchařky a následně i zápisník mají v sobě mnoho poznatků a vychytávek ;)

• , zakoupeno v Dobré knihy

Popis zcela odpovídal skutečnosti.

Autor
Jazyk
české
Vazba
Kroužková

Kniha Kuchařský zápisník pro dceru napsala Jana Florentýna Zatloukalová autorka bestsellerové kuchařky Kuchařka pro dceru.

Kuchařský zápisník pro dceru je praktickým doplňkem ke skvělé začátečnické kuchařce Kuchařka pro dceru kterou napsala stejná autorka.

Kuchařský zápisník pro dceru usnadní zaznamenávání vlastních receptů, kuchařských úspěchů, oblíbených jídel či důležitých událostí z vlastní kuchyně.

Každý si tak může snadno vytvořit svou vlastní kuchařku, plnou nejoblíbenějších receptů a rodinného stříbra (osvědčených receptů po mamince, babičce nebo od kamarádek). Anebo opravdovou „Kuchařku pro dceru“, jakou nemá nikdo jiný.

Kuchařka pro dceru pomohla všem kuchařskou výukou nezasaženým dívkám najít cestu do vlastní kuchyně a prožít v ní první kuchařské úspěchy. Perfektně vyzkoušených receptů je ale mnohem víc - která z nás nemá někde v šuplíku recepty narychlo napsané na útržcích papíru nebo vystřižené z časopisu? Díky tomuto praktickému pomocníku si v nich konečně můžete udělat pořádek a vytvořit si svou vlastní kuchařku.

Na stránky tohoto receptáře můžete nejen psát oblíbené recepty, ale i vlepovat recepty napsané rukou vašich blízkých, fotky, nejlepší recepty z časopisů nebo zaznamenávat oblíbená jídla členů rodiny, výsledky svých kuchařských experimentů, rodinné oslavy nebo důležité události z vaší kuchyně.

Kniha je navíc doplněna spoustou dobrých rad, jak si poradit se základními kuchařskými postupy, ale i jak nenaletět špatnému receptu a jak poznat, který je dobrý.

U jídla, ať už ve všední den nebo ve svátek, se schází celá rodina a ty nejdůležitější věci se odehrávají právě tam. Zaznamenejte je.

Z obsahu:

Já v kuchyni • Rok v mé kuchyni • Kuchařské rady Všednodenní etuda • Polévková etuda • Etuda o malých jídlech

• Nedělní etuda • Klasická etuda • Sladká etuda • Kalendářní etuda • Konzervovací etuda • Nepojmenovaná etuda
  • Praktická kapsa na nezařazené recepty.
  • Autor: Jana Florentýna Zatloukalová
  • Edice: Kuchařka pro dceru
  • Rok vydání­: 2011
  • Vazba: Spirálová, kroužková
  • ISBN: 978-80-87049-33-4
  • Počet stran: 160
  • Rozměry: 240,0 x 165,0 x 23,0

• , zakoupeno v Kanzelsberger

• Ke kuchařce od této autorky jsem ještě dokoupila zápisník.
    • Velmi pěkně graficky zpracováno.
    • Vtipné texty.

Zápisník jsem koupila pro vnučku,která se odstěhovala od rodiny.
    Do zápisníku jsem jí napsala několik rodinných receptů do příslušných kapitol.
    Považuji to za výborný dárek pro první návštěvu v nové domácnosti.

• , zakoupeno v SEVT

• , zakoupeno v Dobré knihy

Popis zcela odpovídal skutečnosti.

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• uvitala bych kdyby bylo mozno do knihy pridavat listy.... je tam malo prostoru na recepty
  • , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• je dobré je mít vlastní recepty pohromadě a toto je dobrý způsob v hezkém balení :)

spokojená