Květa Fialová / Štěstí tady a teď - Pavlína Brzáková

Rok vydání
2009

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• motivující

Vždy mě naladí, motivuje, uklidní.

• , zakoupeno v Martinus

Eminent
Počet stran
Rok vydání
2009

Každý člověk touží po štěstí. Ale co je dobře a co špatně?

Člověk je prázdnota. Čím se naplníš, tím jsi. Vyjdeš do ulic, máš v sobě negaci, třeba kvůli malým botám. Nějakou hovadinou se naplníš a všechno nádherné najednou přebiješ nějakou blbostí. A když potkáš něco krásného, pluješ jako na oblaku štěstí!

V posledních letech chodím často k nemocným nebo do domovů důchodců a povídám si s nimi o životě. Lidé mi věří. Vidí a cítí, že to, co říkám, není vymyšlené. Je něco jiného, když někomu řeknete recept, a něco jiného, když mu přinesete koláč. Jde o pozitivní pohled na bytí, který mi pomáhá a kterým se řídím. A může se jím řídit každý člověk.

Štěstí je totiž volba. Tady a teď.

Ať jsou šťastny všechny bytosti!

Květa Fialová

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• motivující

Vždy mě naladí, motivuje, uklidní.

• , zakoupeno v Martinus

už jsem uvedla, obejdnáno, bez nutnosti vyjíždět a hledat v obchodech Kniha

• , zakoupeno v Knihkupectví Elim

Velmi příjemná kniha.

• , zakoupeno v bux.cz

• Krásná a optimistická knížka.

Doporučuji všem, kteří mají rádi Květu Fialovou. Její přístup k životu nabíjí energií i na papíře :-)

• , zakoupeno v Dobré knihy

Spousta pozitivni energie :-)

• , zakoupeno v Dobré knihy

• ideální jako dárek pro babičky...

Potřeboval jsem knihu jako dárek pro babičku...