Legenda Michael Jackson -- král popu ve fotografiích a dokumentech - Jason King

• , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

• kniha nás velmi mile překvapila
    • kvalitní kniha za výhodnou cenu
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Kniha je moc pěkná a to s toho důvodu že jsem velká fanynka Michaela Jacksona a tuto knihu jsem chtěla už moc dlouho. Já za sebe bych řekla že kniha Legenda Michael Jackson -- král popu ve fotografiích a dokumentech - Jason King je pro fanoušky kterým ta kniha něco řekne. Ale samozřejmě si ji mohou koupit i jiný lidé ale pro fanoušky je podle mě určená a proto by neměla chybět u každého fanouška Michaela Jacksona. Kniha je splnila moje očekávání a překvapila že tam jsou kopie vstupenek na turné a V.I.P lístky do zákulisí a mnoho další úžasných věcích věcí ohledně Krále Popu.

Autor
Computer Press
Počet stran
Rok vydání
2010

Michael Jackson je osobnost, která nesmazatelným způsobem zasáhla do dalšího vývoje hudby. Kniha Legenda Michael Jackson přináší podmanivý příběh tohoto člověka a umělce protkaný unikátními fotografiemi a předměty, které dokreslují jeho fascinující, složitý život. Díky své koncepci, jako Muzeum v knize, přináší publikace spoustu vzácných vyjímatelných předmětů, včetně např. vybraných stránek z ročenky střední školy, kterou Jackson navštěvoval, patentu na antigravitační náklonové boty z klipu „Smooth Criminal“ nebo fantaskně tvarované masky z turné Dangerous. Jedná se o opravdovou pokladnici působivých obrazů a záblesků ze života skutečné světové superhvězdy.

Jason King je uměleckým ředitelem oddělení hudebních nahrávek Clivea Davise na Tischově umělecké škole při newyorské univerzitě. Jeho články o hudbě se objevily mimo jiné také v časopisech Vibe, Village Voice a Blender.

• , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

• kniha nás velmi mile překvapila
    • kvalitní kniha za výhodnou cenu
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Krásné a veliké fotografie
    • Přijde mi, že autor spoustu informací zkresluje a upravuje si je obrazu svému. Myslím si, že některé informace vůbec nejsou založené na pravdě....

Na knihu jsem se moc těšil, ale jediné pozitivum vidím v obrázcích. Z textu mám smíšené pocity.

• Dobře se čte,
    • obsahuje spoustu fotografií a příloh.
    • Žádné

Naprosto úžasná kniha, kterou všem doporučuji přečíst.
    Skvělé čtení, které je doplněno spoustou fotografií ze života, ale i samotného Michaela Jacksona a jako bonus navíc, kniha obsahuje různé přílohy, jako např. kopii oddacího listu, repliky vstupenek, rozsudek, závěť, plakáty apod.