Martincová Jana, Kubáčková Petra - Jak děti přicházejí na svět

Jak děti přicházejí na svět obsahuje odpovědi na první otázky dítěte (nejen o sexu) a to moderně, pravdivě, jednoduše a s láskou. Publikace pomůže k tomu, aby děti vnímaly...
Garantovaný nákup z PATRO.cz

Skladem • 1 varianta88 Kč87 % • 280 451×recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 247 112×recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Do týdne • 1 varianta49 Kč97 % • 13 536×recenzíDalší informace

Počet stran
Rok vydání
2018

• Moc hezky pro deti napsane
    • Těším se jako babička až si budeme o tom s dětmi povídat. I mne resp nám vnoucatum o sexu vyprávěla babička a ne rodice.je to zrejmne u nás tradice.

Nevýhodu v tom nevidim,mne kniha připadá velmi vhodná pro deti. Začala jsem ji hledat až ve chvíli kdy se vnoučata o sexu dozvěděli v jedné větě od spolužácky a nechtěly tomu věřit. Mne jako “baby” a také “dedy” nás doslova napadly otázkou jestli je to pravda.Řekla jsem, ze to pravda je a ze si o tom popovidame a přečteme v knizce.Šok je presel ,tak to napravime do atmosféry knihy, která se mne pro deti libi.

• Je hezky a srozumitelně napsaná

Babyonline, s.r.o.
Počet stran
Rok vydání
2018

Publikace pomůže k tomu, aby děti vnímaly láskou naplněný vztah dvou dospělých lidí a akt zrození dítěte jako přirozenou součást lidského života.

Publikace Jak děti přicházejí na svět vznikla na základě skutečných hovorů matky s dětmi ve věku 2-5 let.

Kniha je určena dětem od 2-10 let.

Sexuální výchova, u které se žádný rodič nebude stydět.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Moc hezky pro deti napsane

• Je hezky a srozumitelně napsaná

Prochytrehlavičky.cz (prodejce)

Děkujeme

krásně a srozumitelně napsaná knížka, ilustrace jsou vyvedené

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Dobrá kniha od odborníka

Kniha splnila očekávání

vhodné pro komunikaci děti-rodiče

• , zakoupeno v Prochytrehlavičky.cz

Super pomůcka pro rodiče, kteří chtějí být ke svým dětem upřímní a bez ostychu svým dětem vysvětlit jak vlastně děti vznikají.

• stručné, výstižné, názorné
  • , zakoupeno v Kosmas.cz

• Pravdivé ilustrace, ale zároveň vhodné pro malé děti
    • Dobře rozdělené kapitoly
    • Obsahuje spoustu informací, které děti velmi zajímají
  • , zakoupeno v Prochytrehlavičky.cz

• jednoduše pochopitelné pro malé děti