Milénium komplet trilogie - Stieg Larsson

Host
Počet stran
Rok vydání
2010

Stieg Larsson ve svém kriminálním opusu z moderního Švédska zúročil vlastní zkušenosti z investigativní žurnalistiky. Příběh Lisbeth Salanderové, tajemné punkerky a nepřekonatelné hackerky, fascinuje miliony čtenářů po celém světě a dočkal se i filmového zpracování. Box obsahuje knihy Muži, kteří nenávidí ženy, Dívka, která si hrála s ohněm a Dívka, která kopla do vosího hnízda. Dárkové balení v krabici v exkluzivní grafické úpravě.

2zákazníci nedoporučují produkt

zajímavé, napínavé

Velice poutavé

dobrá

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• Velice poutavá a čtivá kniha. Všechny tři díly.
    • Nic.

Velice poutavá a čtivá kniha. Všechny tři díly.

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

Vánoční dárek pro syna, trilogii znám, proto jsem ji objednala.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Trilogii čtu již podruhé, poměrně náročné čtení. Tento druh literatury mi vyhovuje a nesmí chybět v mé knihovně. Zhlédla jsem i filmové zpracování.

• krásná kniha
    • četla jsem ji dříve a dost mě zaujala,a tak jsem ji chtěla ve vlastní knihovně

doporučuji ostatním

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Strhující příběh, napínavé až do konce

Škoda, že pan Larsson již nikdy nic nenapíše