Můj syn Vladimír Čech

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v ABZ.cz

• Velmi dojemné čtení. Paní Čechové se skláním.

Měla jsem velmi ráda pana Vladimíra Čecha, proto jsem si knihu nechala zakoupit. Doporučuji.

• , zakoupeno v Knihacek.cz

Kniha je super.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Čtivé.

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v ABZ.cz

• Velmi dojemné čtení. Paní Čechové se skláním.

• , zakoupeno v Knihacek.cz

Kniha je super.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Čtivé.

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• Knihu jsem chtěla mít,viděla jsem 13.komnatu Hedy Čechové,její vyprávění mě zaujalo.

KNiha je nádherná,čte se "sama" Doporučuji všem ,co mají rádi knihy o "slavných" lidech.

• , zakoupeno v bux.cz

• Rád čtu životní příběhy známých a oblíbených osobností a tím jak Heda Čechová tak i Vladimír Čech jsou případně byly
    • neznám

jedná se o zajímavou knihu, která nám přibliží osudy kdysi tak oblíbeného moderátora programu "Chcete být milionářem ?"

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• splnila naprosto moje očekávání
    • nemám nic proti

jsem spokojená

• , zakoupeno v Dobré knihy

• Autorka knihy píše nezkresleně a velice upřímně.
    • Je mi sympatická nejen autorka knihy, tak i její syn, o němž píše.

V různých časopisech a novinách se dozvídáme mnoho nepravd a zkreslených faktů o známých a populárních lidech. Z této knihy se konečně dovíme pravdu, jak se ty které události skutečně staly, kdo byl vlastně Vladimír Čech i jeho maminka, jak spolu vycházeli a jaký, ne zrovna jednoduchý život prožili.