My děti ze stanice ZOO - F. Christiane

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Kniha.cz

Žádaná u našich čtenářů.

• , zakoupeno v ABZ.cz

• Výborná kniha!

Vše o.k. Jsem spokojená.

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• Dobrá kniha pro teenagery, ukázka jak můžou lidé na drogách dopadnout.

Knihu doporučuji všem rodičům i dospívajícím dětem. Knížku znám ze svého mládí a byla jsem moc ráda, že se na trhu opět objevila.

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Kniha.cz

Žádaná u našich čtenářů.

• pravdivý příběh
    • téma, které je stále aktuální
    • ukáže kam až vás můžou drogy dostat
    • proloženo výpověďmi matky a jiných lidí, se kterými se hlavní hrdinka setkala, což ukazuje dané situace i z jiné perspektivy
    • ve chvílích, kdy hlavní hrdinka popisovala pocity spojené s užíváním drog to vypadalo jako jejich propagace

Knihu jsem poprvé četla ještě na základní škole a hned mě nadchla, přečetla jsem ji jedním dechem.
    Je úžasné jak otevřeně dokázala Christiana o všem mluvit, popsat do detailů to, co si pamatuje i přiznat, že některá období svého tehdejšího života má rozmazané kvůli drogám. Občas mi ale přišlo, že kniha byla spíše propagací drog, nabádáním aby to ostatní také zkusili, než odstrašujícím příkladem, hlavně tedy ve chvílích, kdy Christiana popisovala jak "báječnej pocit" to je, když si píchla dávku nebo spolkla nějakou tabletu.
    Celkově bych ale knihu hodnotila kladně, a to hlavně z toho důvodu, že je to typ knížky, který si ráda přečtu, kniha ze života, a určitě bych jí doporučila nejen lidem ze svého okolí.

• odrazuje od drog
    • popisuje absťák u heroinu (hrůza)

Tato kniha mě odradila vyzkoušet heroin-nejhorší a nejnávykovější drogu na světě.Beru jen pervitin (nitrožilně) a kouřím marihuanu (bohužel)...

• , zakoupeno v ABZ.cz

• Výborná kniha!

Vše o.k. Jsem spokojená.

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• Dobrá kniha pro teenagery, ukázka jak můžou lidé na drogách dopadnout.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

četba hlavně pro děti v "kritickém" věku

• Zajímavá kniha kterou by si měl přečíst každé dítě

supr kniha která je poučná.

• , zakoupeno v Dobré knihy

• Šel jsem najisto, knihu mám ve sví knihovně 2O let, tuto jsem koupil jako dárek
    • Čtivá, dobře napsaná, má co říci i dnešní mladé generaci

Jedná se několikáté vydání, kniha je notoricky známá a může pomoci otevřít oči těm, kteří experimentují s návykovými látkami.

• živé vyprávění
    • zajímavé
    • díky jazyku hlavní hrdinky se velmi lehce čte

Klasika, která by měla být pro děti vstupující do puberty povinná četba! Jedna z nejlepších knížek které jsem četla.

• , zakoupeno v Knihkupectví Daniela

• Knížku znám, již jsem jí četla. Knížka je perfektní, dobře se čte, samozdřejmě obsah knížky je smutný, ale realistický.

Knížku znám a proto jsem jí chtěla mít doma.