Ocet

2012

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Výhodu
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Hledal jsem informace o produktu ocet a na Vašich stránkách na internetu jsem našel tuto knihu o octu. Kniha splnila moje očekávání.

• , zakoupeno v bux.cz

Jsou tam výborné rady. Do budoucna, chci používat co nejmíň chemie.

Autor
Sun
Počet stran
Rok vydání
2012

Med, česnek, ocet, olej, aloe vera a sůl každý z nás dobře zná. Způsobů jejich využití je však mnohem více, než si sami myslíme. Nabízíme vám užitečné rady, jak mohou pomoci v domácnosti, čím jsou prospěšné zdraví, jak je využít jako kosmetické prostředky. A samozřejmě jsme nezapomněli ani na předpisy na chutné pokrmy.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Výhodu
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• , zakoupeno v bux.cz

Jsou tam výborné rady. Do budoucna, chci používat co nejmíň chemie.