Panovníci českých zemí ve faktech, mýtech a otaznících

Autor
2011

• , zakoupeno v Martinus

• Dobrý autor,kvalitně zpracovaná fakta
    • Nenašel jsem

Druhý a třetí díl jsem měl ,tento první mi chyběl a opravdu nikde jsem ho nemohl UŽ sehnat až u Vás,je to kvalitní soubor našich panovníků .

Autor
XYZ
Počet stran
Rok vydání
2011

Vladimír Liška se vrací s již třetím dílem úspěšných medailonků významných českých králů a knížat. Tentokrát nám důkladně představí Soběslava I., Vladislava II., Soběslava II., Jindřicha Korutanského, Karla IV., Vladislava II. Jagelonského, Maxmiliána Habsburského a Karla VI. Erudované texty doplňuje bohatý ilustrační materiál....

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Martinus