Paulo Coelho - BOX - Paulo Coelho

Alchymista Čarovný filozofický příběh napsaný pro dítě, které dřímá v každé živé bytosti. Ovlivnila celou jednu generaci čtenářů. Veronika se rozhodla zemřít Zdá se, že...
Doporučená nabídka Knihkupectví Chrpa

2015

• , zakoupeno v Kosmas.cz

holky budou nadsene

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Mám ráda knihy od tohoto autora. Doporučuji druh této literatury i ostatním, kteří chtějí ve svém životě a osobním růstu něco změnit.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Zatím jsem četla jenom Alchymistu a byla jsem nadšená, proto jsem si objednala i ostatní a už se na ně těším.

Autor
Rok vydání
2015

Alchymista

Veronika se rozhodla zemřít

Zdá se, že Veronika má všechno, co si může mladé děvče přát. Je oblíbená, ale přesto není šťastná. Něco jí chybí. A tak se jednoho rána Veronika rozhodne zemřít.

Jedenáct minut

Iniciační cesta, drsná i vřelá zároveň, zkoumající dualitu duše a těla. Sex i láska jsou kosmickou záhadou.

• , zakoupeno v Kosmas.cz

holky budou nadsene

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Ještě necteno, ale skvělá cena za tři knížky, autor výborný určitě to bude super čtení.

• , zakoupeno v Martinus

Skvělý

• , zakoupeno v Martinus

• skvely autor .skvely autor .skvely autor .skvely autor .skvely autor .skvely autor .skvely autor .skvely autor .skvely autor .skvely autor .skvely autor .skvely autor .skvely autor .skvely autor .skvely autor .skvely autor .skvely autor .skvely autor .skvely autor .skvely autor .skvely autor .