Pozoruhodný svět hub

Knižní klub
Počet stran
Rok vydání
2016

Zcela ojedinělá a výjimečná publikace zobrazuje krásu hub prostřednictvím 370 unikátních fotografií od autorů publikace a dalších známých fotografů hub. Kniha zachycuje více než 453 druhů hub, z nichž mnohé jsou velmi vzácné a v běžných atlasech je nenajdete, v jejich nejkrásnější a nejzajímavější podobě, odkrývá jejich tajemství a z poznávání hub činí podivuhodné dobrodružství. Krátké a poutavé texty sdělují o těchto úchvatných organismech mnoho zajímavých a užitečných informací. Stránky této publikace otevírají oči a tříbí cit všech, kdo chtějí v přírodě spatřit zázrak na každém kroku.

• kniha pro začínající houbaře
  • , zakoupeno v Kanzelsberger

• krásné grafické zpracování, velmi poučné pro děti

krasná kniha,perfektní foto.

• , zakoupeno v bux.cz

O knize jsem věděl od syna mého bratra, který je sám houbař a také přítel obou autorů A protože jsem sám fotograf a to zejména přírody došel jsem k závěru, že mi kniha nesmí chybět. Objednal jsem. dá se říci,že blekurychle přišla a jsem rád, že jí mám.

• Nádherná publikace, která musí potěšit oko každého fotografa a houbaře. Snímky jsou doslova dechberoucí.

Knihu jsem si koupil díky doporučení a vůbec toho nelituji. Nádherné fotografie doplňuje zajímavý a srozumitelný text. Gratuluji autorům k úžasnému dílu!

• , zakoupeno v Dobré knihy

• Netradičně pojatá kniha o houbách s nádhernými fotografiemi.

Kdo nechce atlas hub, ale umělecké dílo, nechť kupuje.

• , zakoupeno v Dobré knihy

Úžasné fotky a výstižné populární texty a poznámky. Kniha neobsahuje vědecké informace, ale pro běžného houbaře ano. Autor má můj obdiv.