Prostřeno bez servítků - Téměř 100 pokrmů současné kuchyně okořeněných postřehy ze života - Pohlreich Zdeněk

Doporučená nabídka Knihkupectví Chrpa

Rok vydání
2010

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• knihu od autora jsem chtěla a jsem spokojená

Podle autora jsem už něco vařila, chtěla jsem mít i knihu, bonusem je jeho průvodní slovo a životní příběh.

• zábavné

Ikar
Počet stran
Rok vydání
2010

Šéfkuchař, který nikdy nenosí čepici, majitel dvou restaurací, které jsou plné hostů, televizní moderátor, který má vždy dobře nabroušeno. Zdeněk Pohlreich nabízí své recepty od předkrmů po dezerty, které jsou hvězdami jeho podniků, ale zároveň vás seznámí se svou životní cestou od trpkých začátků kuchařského učně až po dráhu vyhledávaného šéfkuchaře. Nezatají vám ani osobní pohled na stav české gastronomie. Pokrmy doprovází barevné snímky přední fotografky Aleny Hrbkové.

• Autor: Pohlreich Zdeněk
  • Rozměry: 179 x 247

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• knihu od autora jsem chtěla a jsem spokojená

• vše

tohle je lepší:https://knihy.heureka.cz/varime-s-ladou-hruskou-levne-a-chutne/#section

• zábavné

zajímavé

postřehy ze života

• , zakoupeno v ABZ.cz

• Nemohu hodnotit,je to dárek pro syna,přál si některý z těchto titulů,tak jsem mu splnila přání k narozeninám,podle obalu hezké,ale slídu nesundáváme,je to dárek,který bude brzy předán!

Dodám a budu se asi opakovat,je to dárek,vybírali jsme s rodinou podle nabídky,tot vše.

• , zakoupeno v Kosmas.cz

Zajímavé recepty od pana Pohlreicha jak jednoduché tak i trochu složité a náročnější na neradiční suroviny.
    Kdo ho má rád, dozví se i o něm něco zajímavého a kdo ho rád nemá, ať si koupí recepty od Babici.

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• Očekával jsem knihu kvalitních receptů a ty jsem dostal
    • Nenapadá mě žádná negativní reakce

Kniha splnila mé očekávání, které jsem do ní vkládal, recepty jsou dobře napsané a přehledné. Kniha je určená pro ty kteří chtějí vařit dobře a kvalitně.

• , zakoupeno v bux.cz

Velmi dobrá a kalitní kniha, která se dá číct kdykoliv a kdekoliv. Zajímavý popis autora a recepty jsou jednoduché, klasické a většina chutná výborně i v reálu. Vzhledem k oblíbenosti autora není co vytknout.

• , zakoupeno v LIBRUM.CZ

pro mlsne jazyčky :)

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

Všechny kuchařky byly pro mou dceru s manželem, kteří velice rádi vaří dle receptů p. Polreicha a s knihami byli velice spokojeni.