Rychlé Šípy - Jaroslav Foglar

Probuďte v sobě své dětské já a ponořte se do dobrodužných příběhů z pera Jaroslava Foglara. Slavné a nestárnoucí Rychlé šípy si nyní můžete užít v kompletním komiksovém vydání, které obsahuje všechny napsané příběhy. Kniha by neměla minout nikoho, kdo Rychlé šípy zbožňoval ve svých dětských letech, ale ani nastávající čtenáře nových generací. Příběhy dobře známé chlapecké pětice plné dobrodružství, napětí a humoru jsou klasikou, která nikdy nezklame.

Kompletní komiksová edice

Publikace obsahuje úplné vydání všech komiksových příběhů Rychlých šípů. Jednotlivé příběhy jsou v knize řazeny tak, jak postupně vznikaly. Doplněny jsou navíc o ediční poznámku Václava Noska-Windyho, znalce Foglarova díla, který popisuje zajímavý osud jejich vydávání.

Autor
978-80-7376-320-6
Vazba
Pevná

• , zakoupeno v Luxor.cz

Klasika. Jen se mi zdá, že dřívější vydání měla lépe barevnou nebo jinak nasnímanou kresbu původních starších příběhů. Mám ji pro vnučku, začínala Čtyřlístkem.

• , zakoupeno v Luxor.cz

Ucelený kompletní soubor. Hezká kniha.

Autor
978-80-7376-320-6
Vazba
Pevná

Dobře známé příběhy

Kdo by neznal Mirka Dušína, Jarku Metelku, Jindru Hojera, Červenáčka a Rychlonožku? Tahle pětice si získala srdce čtenářů již před desítkami let, svou slávu však neztrácí ani u dalších generací. Příběhy plné napětí, humoru a odvahy jsou klasikou, která ve vás vždy probudí duši dobrodruha.
Dobře známé příběhy

Pro tátu i syna

Kniha se může stát perfektním darem nejen pro naše otce a dědečky, ale i pro naše děti. Rychlé šípy čtenáře rozesmějí i poučí. Představují jedinečný a nestárnoucí rodinný poklad, který si budete s láskou předávat z generace na generaci.
Pro tátu i syna

Romantická dobrodružství a veselé příhody, které chtějí prožívat snad všechny děti. Rychlé Šípy vás pobaví i poučí. Aniž si to v prvé chvíli uvědomíte, budete se snažit je napodobovat, stanou se vaší učebnicí kamarádství, svornosti, odvahy, pochopení druhých, umění si za každé situace poradit. Některé příběhy se vám hlouběji vryjí do paměti. Řadu let se ke knize můžete vracet, abyste ji pak uschovali pro své děti, tak jako to dělávali vaši otcové a dědové pro vás. Můžete si ji předávat z generace na generaci jako poselství nádherného dětství, jako poklad z ryzího zlata, jako truhlu plnou dobrodružství a ušlechtilosti.
Komiksové vydání.

Počet stran: 366
Rozměry: 219 x 305

2zákazníci nedoporučují produkt

• , zakoupeno v Luxor.cz

Ucelený kompletní soubor. Hezká kniha.

• , zakoupeno v Luxor.cz

• Jedná se asi o nejžádanější komiks v Česku.

Luxor doporučuji.

• , zakoupeno v Luxor.cz

pro mladší čtenáře, nebo pro pamětníky

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Jako malá jsem v roce 1970 dostala tyto knížky k vánocům a nyní je dávám k vánocům vnoučatům

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Koupila jsem jako dárek - kniha se líbí. Byla jsem upozorněna, že zřejmě nějaké příběhy se liší od původních originálů.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

komixová knížka, dárek pro vnuka, moc hezké zpracování

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Dárek pro 12ti letou vnučku k svátku, má ráda komiksy.
    Já mám ráda Foglarovky a doufám, že i jí se budou líbit.
    Mohou obecně poučit děti o slušných způsobech chování.
    Kvalita zpracování dobrá, ale poškození horní hrany přední tvrdé obálky knihy (cca 1cm).
    Kniha patří podle ceny mezi dražší, ale hodnotu vedle zpracování dělá také obsah, takže cena kvalitě odpovídá.
    Kdo má Foglara rád může ho číst v každém věku.

O.K