Zlatý poklad - Vladimír Pikora, Markéta Šichtařová

Počet stran
Rok vydání
2015

• , zakoupeno v Kosmas.cz

Velmi inspirativní pohádky pro novou generaci,nove stoleti,pohádky dávají návod na život.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

vtipné a srozumitelné pohádky pro moji 6 letou vnučku o tom, jak to funguje s penězi

• Líbí se mi to

Autor
Vladimír Pikora, Markéta Šichtařová
Žánr
dětské
Počet stran
Rok vydání
2015

Bohatě ilustrovaná kniha pohádek známých ekonomů a autorů několika bestsellerů. Vše se tu točí kolem peněz. Příběhy se hemží pohádkovými bytostmi, vychytralými podvodníky, moudrými i méně moudrými lidmi i zvířátky: Je lepší schovat zlato pod polštář, nebo raději do skřítčí banky? Odnese si čert Honzu do pekla, protože si špatně přečetl smlouvu o půjčce, nebo Honza přijde zavčasu k rozumu a čerta přechytračí? Naučí se Daniel od trola, jak se vyhnout riziku, nebo ho spolkne mořská obluda? Vysvobodí rozpustilá Bára staré lichváře od kletby, nebo sama skončí mezi strašidly? Jedno ale mají všechny pohádky společné: Laskavým a nenásilným způsobem vysvětlují základní pojmy finanční gramotnosti. Z knihy je možné pochopit, jak se v životě chovat, aby se čtenář nikdy nedostal do jakýchkoliv finančních obtíží....

• Líbí se mi to
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Posílení finanční gramotnosti u dětí nenásilnou formou.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Zakoupila sem na doporučení a mám jako dárek k Vánocům, takže zatím jsme nečeli. Nicméně osoba, která mi knihu doporučila ji shledala výbornou, proto jsem se ji rozhodla pořídit.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

pro trochu větší děti, aby získali alespoň základní ekonomický rozhled..!

• , zakoupeno v Booktook.cz

• jsem maximálně spokojená

• Vzdělávací pohádky pro děti
    • Kniha připraví vaše dítě na systém.
    • Kniha připraví vaše dítě na systém. Určitě spořit není na škodu, ale výhodnost a praktičnost některých konkrétních propagovaných typu spoření je myslím sporná, ačkoliv dítě bude ponaučení vnímat lehce dogmaticky.
  • , zakoupeno v Knihkupectví Daniela

• Každý by si měl přečíst... hezky zpracované
    • ?

Každý by si měl přečíst... hezky zpracované

• , zakoupeno v SEVT

• Koupila jsem to pro vnoučata , chystám se pomocí této knížky pracovat na jejich finanční gramotnosti

Zatím jsem do ní nahlížela a líbí se mi její forma. Na reakce si budu muset chvilku počkat.