101 psích triků Sundance Kyra and Chalcy

Počet stran
Rok vydání
2008

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Vtipné, stručné, srozumitelné i pro méně zkušené.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Dobře napsaná kniha podle které prima zabavíte pejska a i sebe.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Jo už to praktikuju na mém prvnim psovi.

Autor
Slovart
Počet stran
Rok vydání
2008

Největší kniha psích triků všech dob s fotografiemi všech kroků pro každý trik!

Nácvik triků je skvělým způsobem, jak si můžete se svým psem vybudovat silné pouto, jak mu pomoci začlenit se do rodiny a jak jej udržovat v dobré fyzické i psychické kondici.

Komplexní triky jsou rozloženy na dílčí dovednosti, které se snáze učí, a dozvíte se, jak trik funguje a co můžete při jeho nácviku očekávat.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Vtipné, stručné, srozumitelné i pro méně zkušené.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Dobře napsaná kniha podle které prima zabavíte pejska a i sebe.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Jo už to praktikuju na mém prvnim psovi.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Návody uvedené v knize jsou srozumitelně popsané

Bude to pěkný dárek.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Jasné, stručné a jednoduché!
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Knihu mi doporučila známá, knížka obsahuje vše, co jsem si představovala, jistě doporučím dál
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

dobré ba velmi dobré rady ,jak si hrat se svým psem a lépe pochopit psi chování, jednání

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Co nevidět k nám přijde nový člen rodiny - maďarský ohař, o kterém se všude píše, že potřebuje pořádné pohybové, sociální a intelektuální vyžití. Koupila jsem tuto knihu pro inspiraci, co všechno se dá s takovým chytrým a temperamentním psíkem dělat a našla jsem tam spoustu typů, jak trávit nadcházející společná léta - na čem pracovat a jak spolu blbnout. Oceňuji u každého cviku "návod" jak na něj. Neříkám, že všechny využiji - nehodlám po psovi chtít, aby mi nosil pivo z lednice, ale třeba takové zhasnutí, když už je člověk zavrtaný v posteli, by se mohlo hodit. A na mrazivé a nevlídné zimní dny přijde jistě ke slovu i hra na skořápky či jiné intelektuální hry. Těším se, až představované úkoly se svou budoucí chovankou vyzkouším.

• Perfektní spracování
    • žádné mínus :D

S knihou jsem se setkala již dříve na netu.... nebyla k dostání v papírové formě a najednou jsem ji zahlédla tady a okamžitě jsem neváhala! Je perfektně vytvořena k tomu, abychom naše mazlíčky naučili, to co chceme. Krásně vysvětleno, obrázky naznačeno, radost učit! :) S mým štěňátkem si to užíváme! :)