12 klíčů k důsledné výchově Morrish G. Ronald

Rok vydání
2009

• Velmi přehledné
    • Příklady z praxe pro lepší pochopení

Knihu jsem měla půjčenou z knihovny a po přečtení jsem usoudila, že bych velmi ráda měla svou vlastní.

• , zakoupeno v LIBRUM.CZ

po dlouhém začátku již efektivní rady s příklady

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• pomůže vám
    • je srozumitelná
    • přehledná
    • je to návod
    • nebude se líbit lidem, kteří si myslí, že jsou neomylní a dělají vše nejlíp na světě

Kdo si myslí, že s výchovou nemůže nic udělat, ať si přečte tuhle knihu - bude překvapen. Od malička nám vštěpovali špatný model (nemohli za to, byl to momentální trend) a my dnes díky němu vychováváme vypočítavé nebo nezvladatelné děti. Pokud to chcete změnit, dá to práci (musíte pořád DOHLÍŽET na sebe i na děti), ale funguje to - praktikujeme to cca týden a změna mého přístupu okamžitě zabrala - je to super!!! DOPORUČUJI I PRO DĚTI S ADHD NEBO S ADD

Autor
Portál
Počet stran
Rok vydání
2009

Ronald G. Morrish PORTÁL 2009, edice Rádci pro rodiče a vychovatele Kniha, čeština, 134 stran

• Velmi přehledné

• jasné
    • srozumitelné
    • přehledné
    • vubec nic

Každemu doporučuji, i dnešním pedagogům.. Alespoň z hladiska konfrontace názorů, i když mně se kniha velice líbí a shledavám ji působivou, a to i v praktickém působení... Určitě je dobrým 1.krokem k úspěchu.