22 Czech legends

Garantovaný nákup z Dobré knihy

Skladem • 1 varianta55 Kč98 % • 58 955 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta94 Kč88 % • 279 263 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč88 % • 650 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta72 Kč100 % • 428 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta54 Kč84 % • 869 recenzíDalší informace
Info v obchodu49 Kč98 % • 33 583 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta24 Kč96 % • 64 638 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace

Autor
232 gramů
Vazba
Pevná bez přebalu lesklá

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Kniha je v angličtině a já mám vnučky v USA. Často jezdí do Čech, určitě se jim naše legendy budou líbit.

• , zakoupeno v ABZ.cz

Knihu jsem nečetl, chci ji věnovat naší známé - cizince.

• , zakoupeno v bux.cz

• krásná knížka s obrázky v angličtině,jinde ji neměli,moc jsem ji chtěla pro vnuky,mám z ní radost

výše

Váha
232 gramů
Vazba
Pevná bez přebalu lesklá

Česká republika je zemí s bohatou historií, kde se odjakživa protínaly vrcholné kulturní a umělecké vlivy celé Evropy. Množství vzácných stavitelských památek – hradů, zámků, klášterů a historických měst, je tu nepřeberné.

Tato kniha nabízí čtenáři mnohem víc, než pouhý přehled nejkrásnějších míst v Čechách. Magie každého z nich je však skrytá, nenalistujete ji v žádném průvodci. Podílí se na ní architektura a historické děje, především však staré legendy a pověsti. V nich se odráží historie, zázraky i kouzla, stejně jako podivuhodné příběhy, naděje a touhy lidí, kteří tu v dávných dobách žili. 22 Czech Legends relates such tales as the founding of the now-famous spa town Karlovy Vary by Charles IV, King of Bohemia and Holy Roman Emperor, the dividing of the estates of the Lords of the Rose in?Český Krumlov or the antics of the devils said to dwell in the cliffs not far from the Gothic castle of Karlštejn. Learn how the once-prosperous medieval town of?Kutná Hora discovered the silver that brought it great wealth, where the haunted chamber lies in the chateau of Litomyšl or what type of porridge the White Lady cooked for the poor of?Jindřichův Hradec. Discover for whom the young King Charles IV had the nightingales released into the woods below the castle of Křivoklát, or read what tales are still told of the white horse of Lord Petr Vok in?Třeboň. Find out who created the famed art collection now to be seen in the castle of Konopiště and why, or what tragedy lies behind the name of “Execution Meadow” for the field below the castle of Hluboká.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• , zakoupeno v ABZ.cz

Knihu jsem nečetl, chci ji věnovat naší známé - cizince.

• , zakoupeno v bux.cz

výše

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit: