3. Dobrodružství pavouka Čendy. malé vyd. Pavel Čech Petrkov

Závěrečná část napínavého příběhu o pavoučku Čendovi o jeho putováni za pavoučicí Janou...
Doprava 55 Kč,Info v obchodu

• Kapesní formát

• super format
    • slohovy styl
    • krasne ilustrace

Dobrodruzstvi pavouka Cendy je super knizka. Vubec nevadi pokud nemate ostatni dily. 3. dil knihy jsem dostala jako darek, az pozdeji jsem si sama dokoupila 1. a 2. dil.
    Je to velmi hezky psana a ilustrovana kniha. Podruhe jsem si knihu objednala a venovala jako darek. Format knizky - kapesni vydani - si muzete vzit vsude sebou. Detem jsem knihu cetla uz minimalne dvacetkrat.

• , zakoupeno v Dobré knihy

dětské
Počet stran
Rok vydání
2015

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Info v obchodu55 Kč97 % • 39 894 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

• Kapesní formát

• super format
    • slohovy styl
    • krasne ilustrace

• , zakoupeno v Dobré knihy

• Krásný příběh, krásné ilustrace
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• krásné ilustrace
    • poutavý příběh
    • velká písmena

Pokračování napínavého příběhu o pavouku Čendovi, doplněné opět krásnými ilustracemi. Děti moc bavilo, dobře se čte i začínajícímu čtenáři.

• kapesní provedení
    • překrásně ilustrovaná
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• skvělá knížka,čtu dětem.
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• krasne ilustrace i pribeh, pro male ctenare i jako pohadka na dobrou noc od rodicu
  • , zakoupeno v Knihkupectví Ládví

krasna knizka

• , zakoupeno v Kosmas.cz

Velmi povedeně zprostředkovává dětem život včel v úlu. Příběhy jsou adekvátně dlouhé a baví i předškolní děti. Přitom jsou smysluplné a vkusné stejně jako ilustrace.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

text zatím nevím, hezká ilustrace, velikost podle fotov obchodě jsem čekala větší, ale nevadí mi