365 pohádek do postýlky - autorů kolektiv

905 gramů
Vazba
vázaná

• Více pohádek rozdělených do menších příběhů

Čteme večer více než jeden příběh, ale máme aspoň nové pohádky, které jsme ještě neměli. Čekala jsem že knížka bude jiná, ale líbí se nám, lepší než číst několik pohádkových knížek pořád dokola.

• , zakoupeno v Luxor.cz

• každý den pohádka
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Tato knížka se mi nelíbí, jsou tam úryvky z různých pohádek, pohádka neni celá.

Autor
Váha
905 gramů
Vazba
vázaná

Přečtěte si každý den jednu zábavnou pohádku na motivy filmů společnosti Disney! Navštivte s námi znovu známé světy princezen, korálových rybek, závodních aut, příšerek, hraček, kamarádů z Kačerova a mnoha a mnoha dalších!

• Více pohádek rozdělených do menších příběhů

• , zakoupeno v Luxor.cz

• každý den pohádka

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Pěkná knížka s novými pohádkami. Na každý den jedna stránka s pohádkou, my jich ale čteme více. V knize v obsahu je vždy název pohádky třeba Auta nebo Myšák Mickey či příšerky s.r.o a každá pohádka má několik příběhů. Takže když chceme číst Auta tak mrknu v obsahu a vyhledám si stránky na kterých jsou o nich příběhy a čteme je všechny, protože jsme zvyklý číst déle než 5 minut. Ale pro děti které usínají rychleji je to jistě dostačující. Celkově se nám kniha líbí. Mě i dětem.

krátké a příjemné pohádky

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• super pohádky na každý den v roce
  • , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

Dětem se líbila :) hodně textu a málo obrázků,přesně to co jsme hledali,velká spokojenost

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Je to darek ale urcite budou spokojeni ,dekuji

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Krátké pohádky na každý den v roce...

Nádherné pohádky.