AC/DC - Ať žije rock! - Paul Elliott

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Kniha i hrnek je dárek, ale provedení je úžasné.

Jediná nevýhoda je ta, že jsem nemohla produkty koupit v prodejně a prohlédnout si je, ale nechat si je zaslat. Přesto bylo moje očekávání splněno.

• Tahle varianta přebalu je mnohem hezčí, než ta první s tím divným bleskem
    • Krásné velké fotografie

Určitě doporučuju fanouškům kapely. Neprecetl jsem si rozměry, tak mě trochu zarazila velikost knížky :)

• Povinost každého fanúšika

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Kniha i hrnek je dárek, ale provedení je úžasné.

• Tahle varianta přebalu je mnohem hezčí, než ta první s tím divným bleskem
    • Krásné velké fotografie

• Povinost každého fanúšika
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Úžasná kniha pro fanoušky.

SKVĚLĚ.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz