Vážení zákazníci, protože pořád pracujeme na vylepšení našich služeb, od 5. března bude z technických důvodů až na 48 hodin nedostupná služba nákupu přes Heureku. Po tuto dobu zmizí oranžové tlačítko, stále však budete moci nakoupit přímo přes e-shop. Těšit se můžete na vylepšenou službu a zase o něco lepší zážitek z nakupování. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení. 

Adobe Illustrator CC Classroom in a Book Wood BrianPaperback softback

Popis produktu

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Popis produktu

The fastest, easiest, most comprehensive way to learn. The best-selling series of hands-on software training workbooks, offers what no other book or training program does-an official training series from Adobe, developed with the support of Adobe product experts. Contains 15 lessons that cover the basics and beyond, providing countless tips and techniques to help you become more productive with the program. You can follow the book from start to finish or choose only those lessons that interest you.

Build a strong foundation by following hands-on projects for creating logos, illustrations, and posters. Learn how to use the Shaper tool and Live Shapes along with dynamic symbols to streamline graphics creation. Create website assets and export them in multiple formats to support modern responsive web designs. From exacting illustration to more free-form painting, you'll gain vital

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.