Adyshanti: Pád do milosti Kniha

Garantovaný nákup z Dobré knihy

Skladem • 1 varianta94 Kč88 % • 279 263 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč98 % • 58 955 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč92 % • 511 345 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta39 Kč93 % • 11 762 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta56 Kč96 % • 627 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 243 156 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta48 Kč97 % • 56 091 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč96 % • 39 689 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč151 recenzíDalší informace

230 gramů
Vazba
Brožovaná bez přebalu matná

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Nejlepší kniha jakou jsem kdy četla.

• praktická pro život
  • , zakoupeno v Luxor.cz

Autor otevřeně, upřímně popisuje svoje subjektivní prožitky na cestě k osvícení. Úspěchy i nezdary. Temnou noc duše. Pád do temnoty, odkud darem Milosti získáváme poznání Pravdy. Velmi milé, laskavé čtení. Děkuji

Autor
Váha
230 gramů
Vazba
Brožovaná bez přebalu matná

Milost - rozporuplné slovo, alespoň v češtině. A přece jde o stav bytí, kterého je nám tolik zapotřebí. Adyshanti, mladý u nás ještě neznámý autor, se zabývá příčinami utrpení, které si ale často způsobujeme sami. A zároveň nabízí návod, jak z toho ven. Jakmile se dokážeme všeho pustit, uvolnit se a spadnout doprostřed přítomného okamžiku, může nás prostoupit svoboda, kterou všichni hledáme. Tato kniha ukazuje způsoby, jak se takovému stavu bytí otevřít, jak se otevřít milosti a tomu tajemnému světlu, které září během skrytých a tichých okamžiků. Které v nás zažehává jiskru a mění náš způsob vnímání světa. Máme-li se milosti otevřít, musíme se vzdát iluze, že máme svůj život pod kontrolou, přestat se zabývat minulostí a žít budoucností. Poznatky, které Adyashati shromáždil v tété knize, by měly sloužit k přemýšlení a meditaci, pomocí které můžete zjistit, zda máte stejnou osobní zkušenost. Pravdu totiž nenejdeme ve slovech, ale pouze v nás samých.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Nejlepší kniha jakou jsem kdy četla.

• praktická pro život
  • , zakoupeno v Luxor.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

srozumitelný

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Adyashanti je zkrátka úžasná bytost a kniha je moc fajn pomůckou na cestě k sobě

• , zakoupeno v Kosmas.cz

Je skvělý že Adyashantiho někdo začal překládat do češtiny. Díky

• - jemně napsaná
    • - hezky doznívá v duši
    • OPRAVDU NADČASOVÁ

Myslím si, že pro tuto dobu ještě autor probírá velmi těžké téma, které je sice možná logické, ale v dnešní přestresované době ještě velice obtížně praktikovatelné. A to, že jsem se během čtení občas vnitřně zlobila, naznačuje jen to, že jsem se cítila v pasti – ano, tohle, o čem tady můj milý, píšeš, to bych, chtěla, ale nemůžu, protože /milion protože/. Moc ráda bych tuto knihu otevřela třeba za několik let a porovnala si, nakolik se změnila doba směrem k této knize… a nakolik jsem se změnila já. Dle mého názoru lehce nadčasová kniha.

Rok 2021: druhé vydání a druhé čtení. Více jsem nyní vnímala tichost knihy a více jsem ji používala jako náhodné čtení. Často jsem nacházela právě to, co jsem si potřebovala přečíst.