AHA! rodičovství. Jak přestat křičet a začít žít s dětmi v harmonii - Laura Markhamová

Doporučená nabídka Knihkupectví Chrpa

Vazba
vázaná

• velice dobrá kniha o výchově dětí
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Není v ní psáno nic, co by člověk už svým selským rozumem a srdcem jako rodič dávno nedělal, nicméně jako povzbuzení a potvrzení, že to opravdu neděláte špatně, to za přečtení stojí.

• Nový pohled na rodičovství

ISBN
9788020439505
Vazba
vázaná

Většina knih na téma rodičovství se zaměřuje na změnu chování u dětí. Kniha, kterou držíte v rukou, začíná u nás – tedy u rodičů. Pomůže nám lépe porozumět vlastním emocím. Poskytuje jednoduché a praktické návody, jak zpracovat naše reakce, abychom byli schopni děti vést s empatií, pomocí stanovení zdravých hranic a jasné komunikace.

Hlavní vzkaz autorky zní: „Pečujte o emociální vztah mezi vámi a dítětem, docílíte opravdové a trvalé změny. Máte-li toto zásadní pouto s vaším dítětem, nepotřebujete vyhrožovat, vyčítat, prosit, uplácet ani trestat.“

Tři principy doktorky Laury Markhamové: umění seberegulace napojování se na dítě a vytváření hlubokého vztahu koučink, nikoli kontrola

• velice dobrá kniha o výchově dětí

• Nový pohled na rodičovství

• dobrý návod
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Kniha pro každého rodiče
    • Lze aplikovat i na ostatní vztahy

Poučná kniha, baví mě ji číst

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Pro rodice, kteri nevi kudy kam.
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Je to perfektní pomůcka, vše srozumitelně vysvětleno i s doporučeními a tipy jak to zlepšit.

Jak s dětmi, o tom píše a káže každý, ale že rodič musí začít nejprve u sebe, už ví málokdo. Dítě se učí nápodobou, proto jsem chmátla po této knize a jsem velice spokojená.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• ještě jsem ji nečetla, ale vypadá že by mohla být dobrá
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Kniha je úžasná. Škoda jen,že o ní neví každý rodič. Měla by se rozdávat v porodnicích(i když po vlastni zkušenosti lidí ve svém okolí ne všichni rodici by si ji precetli. Někteří rodiče na to(své deti) přece vůbec nemají čas . No kazdeho volba .. Přečetla jsem ji jedním dechem a už ji čtu znovu. Když mám špatnou náladu a začnou to schytávat děti, hned si knihu otevřu(a je docela jedno na které straně) hned se mi zlepsi nálada a přestávám děti vidět jako ,nepřítele,
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Skvělá učebnice, jak udržet své emoce na uzdě. Opravdu praktická! Jsou v ní úplně konkrétní příklady, co dělat, když se nad zmocňuje vztek, hněv a jak se ovládat. kniha o tom, že muzeme mít lepší děti tím, že sami jako rodiče budeme lepší. O osobním růstu.

Nemám žádnou!