Akupunkturní tejpování

2014

Tato kniha je více o uzdravení

• Dostal jsem to co jsem chtěl
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Knihu jsem pořídila kvůli chronickým potížím se zády, jako bonus jsem objevila přehledné návody, jak používat křížové tejpy - takže mohu pomocí tohoto zkoušet řešit i jiné neduhy.

Autor
Fontána
Počet stran
Rok vydání
2014

Alternativa k práškům proti bolesti

Trpíme bolestí, někdy i dlouhotrvající, a hledáme alternativu: nenásilnou, bez nežádoucích vedlejších účinků a přitom účinnou - tou metodou je tejpování s využitím akupunktury. Její účinky pocítíme okamžitě. Potřebujeme k tomu pouze lepicí pásky a návod z této knihy.

Bolesti v zádech, hlavě či svalech jednoduše odtejpujeme

Tejpování s využitím akupunktury je založeno na základech tradiční čínské medicíny (TČM). Elastické tejpovací pásky (tejpy) jsou přelepeny přes odpovídající akupunkturní body a meridiány. Tím zajistíme účinnou masáž meridiánů a pojivové tkáně a povzbudíme proud energie. Tejpovací pásky jsou příjemné a vydrží na svém místě i při sportu a pod sprchou.

Flexibilní zázrak v domácí lékárně

Výhodou je, že k vlastní aplikaci této nové celostní metody nepotřebujeme žádné terapeuty. Tato kniha nás vede krok za krokem 25 nejdůležitějšími tejpovanými místy od hlavy až k patě. Tejpování s využitím akupunktury je snadné i pro děti. Jako doplněk nyní autoři poprvé představují i cross-taping (křížové tejpy). Tyto malé a téměř neviditelné tejpovací pásky podobné malým mřížkám efektivně podporují účinky tejpovací pásky.

Tato kniha je více o uzdravení

• Dostal jsem to co jsem chtěl