Amy a Roger Na cestě Morgan Matsonová

Brožovaná bez přebalu lesklá

• , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

• Rychlé čtení
    • Realistické postavy
    • Skvělé doplňující věci (účtenky, fotky ... atd.)
    • Velmi otevřený konec

Kniha mě zaujala už při svém anglickém vydaní, ale stále jsem odkládala koupi anglické verze až se nakonec ozvalo CooBoo, že tuto knihu vydá. Tak jsem si počkala.
    Trochu mě mrzelo, že kniha je v paperbacku, ale to se dalo překousnout.
    Čtení to bylo opravdu dobré. Bylo zajímavé sledovat Amy a Rogera jak se vyrovnávají se svými problémy.
    Vztah Amy a Rogera se dal sice očekávat už od začátku, ale i tak bylo opravdu zábavné sledovat, jak se hezky vyvinul.
    Můj velký sen je jednoho dne se do Ameriky podívat, ale kdybych nebyla tak náročná, stačila by mi tato kniha, protože autorka skvěle popisuje krajinu všech států, který hlavní hrdinové projíždí.
    Jediná věc, která mě opravdu, ale naštvala byl konec. Co se teda stane se vztahem našeho páru? Bude to někdy nějak fungovat? Když kniha, takhle končí vždy mě to deptá, ale kvalitě knihy to rozhodně neubírá.
    Pro Amy a Rogera palec nahoru :)

Autor
ISBN
978-80-7447-298-5
Vazba
Brožovaná bez přebalu lesklá

Amy se na léto dvakrát netěší. Její máma se rozhodla přestěhovat na druhý konec země a Amy má teď za úkol dovézt její auto z Kalifornie do Connecticutu. Problém je, že od té doby, co její otec zemřel při autonehodě, se Amy není schopná posadit za volant. Děsí ji to. A v tu chvíli přichází na scénu Roger, prý starý přítel rodiny (jak tvrdí Amyina matka), který má také v plánu road trip přes půlku Států. Nejkratší možná trasa je naplánovaná, tak stačí vyrazit… Proč to ale nevzít zábavnější cestou? Udělat si pár zajížděk rodičům natruc a poznat Ameriku? Pomůže to oběma, aby se vyrovnali sami se sebou a zacelili bolavé rány? Trochu šílená jízda Amerikou + špetka romantiky = báječné čtení nejen na léto! Navíc s přidanou hodnotou spousty obrazového materiálu a playlistů připravených přímo pro vaše uši, aby se vám lépe četlo!...

1zákazník doporučuje produkt
  • Na cestě je kniha plná léta, autenticity míst, kudy Amy s Rogerem projížděli, autorčiny vlastní úžasné zkušenosti i symp...

Zobrazit celou recenzi na www.cbdb.cz

• , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

• Rychlé čtení
    • Realistické postavy
    • Skvělé doplňující věci (účtenky, fotky ... atd.)
    • Velmi otevřený konec

Trochu mě mrzelo, že kniha je v paperbacku, ale to se dalo překousnout.
    Pro Amy a Rogera palec nahoru :)