Auta - Velká kniha pohádek - autorů kolektiv

Počet stran

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

super knizka jsme sni vice spokojeni.

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

Knížka odpovídá nabízenému produktu.

• , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

Syn miluje pohádku Auta a všechno co se aut týká,proto jsem mu vybrala tuhle knížku,abysme měli co číst v postýlce před spaním :) Knížka je krásně ilustrovaná,zajímavá a malému se moc líbí. Měla jsem na ní dopravu zdarma a knížka byla ještě ve slevě,takže jsem ušetřila,což se mi líbí. Cena odpovídá kvalitě knížky.Jsme spokojeni.Jen co bych vytkla jsou často těžko vyslovovaná slova,které syn ne vždycky úplně chápe.Je mu 4,5 roku.

Počet stran

Pojeďte s námi do báječného světa aut! Zveme vás na návštěvu do Kardanové Lhoty, nejkrásnějšího městečka okresu Výfukov, a představíme vám i nové kamarády, se kterými se závoďák Blesk a jeho nerozlučný průvodce Burák seznámili při svých neuvěřitelných dobrodružstvích.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

super knizka jsme sni vice spokojeni.

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

Knížka odpovídá nabízenému produktu.

• , zakoupeno v Albatrosmedia.cz