Pomůcka k introspekci - Drábek Josef, Bardon František

Rok vydání
2015

• DHL
  • , zakoupeno v LIBRUM.CZ

Tuto knihu jsem zakoupila již. Je dle mne hodnotná. Jen mne mrzí, že o tu první jsem přišla....Je to psychologie svého druhu. Já jsem velmi spokojená!

• , zakoupeno v Luxor.cz

naučné
Počet stran
Rok vydání
2015

Kniha je praktickou obhajobou důležitosti sebepoznání (introspekce), bez něhož se žádný člověk nemůže dostat do říše magie a samozřejmě ani do dalších říší hermetismu. František Bardon, autor proslulé zasvěcovací soustavy, stejně jako ostatní magičtí Mistři položil toto praktické sebepoznání na samý počátek svého systému jako nezbytnou podmínku dalšího rozvoje člověka.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 26 585 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

• DHL
  • , zakoupeno v LIBRUM.CZ

• , zakoupeno v Luxor.cz

v introspekci pomuze, pekne priklady jsou tam, clovek si to lepe uvedomi

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Velmi zajímavé poznatky a zkušenosti,ještě jsem nestihla celou pročíst.Předpokládám,že opět velmi užitečná kniha.

výborně zpracovaná kniha

• , zakoupeno v Martinus

žádné +, ani -

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

To samé jak u předešlé knize. Akorát se bude číst dlouho.
    (více stránková kniha)

• , zakoupeno v Dobré knihy

• "Užitečná studijní pomůcka"
    • -
  • , zakoupeno v Knihkupectví Papyrus

Dobrá kniha, kdo chce poznat sám sebe.

• Výborná kniha!
    • Kvalitní zpracování(pevná vazba)

Výborná kniha,která mi scházela.k Bardonovým knihám,zejm.k "Bráně k opravdovému zasvěcení".
    Tato kniha je "perlou" (možná i jakýmsi "zrcadlem")pro všechny,kdož chtějí pracovat na zušlechťování své duše.
    Maximálně tuto knihu doporučuji!