Barneyho Příručka Barney Stinson

Vazba
brožovaná

Sranda

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• Uzasne vtipne cteni, vsem fandum Barneyho a Himym mohu doporucit :)
    • Asi nic :)

Knizka me pobavila, splnila ocekavani :)

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Je to prostě FAN kniha, kdo má rád seriál bude se mu líbit
    • -

Jak už jsem uvedl, mám rád seriál, tak mám rád i tu knihu :)

Autor

Barney Stinson ARGO 2011 Kniha, čeština, 172 stran

2zákazníci nedoporučují produkt

Sranda

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• Uzasne vtipne cteni, vsem fandum Barneyho a Himym mohu doporucit :)
    • Asi nic :)

Knizka me pobavila, splnila ocekavani :)

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Je to prostě FAN kniha, kdo má rád seriál bude se mu líbit
    • -

Jak už jsem uvedl, mám rád seriál, tak mám rád i tu knihu :)

• , zakoupeno v Booktook.cz

• Skvělý dárek, pro fanouška HIMYM
    • Rady nemusí být vždy funkční.

Skvělý a celkem originální dárek, který se dá pořídit za rozumnou cenu a možná i pomůže. :)

• moc se mi líbí

můj syn je velký obdivovatel Barneyho a tato kniha pro něho bude krásný vánoční dárek

• , zakoupeno v Knihkupectví Barvič a Novotný

Kniha má přesně to, co jsem čekala od Barneyho Stinsona :)

• , zakoupeno v zmerči.to

• po prolistování se jeví fajn

uvidíme - nesuď knihu podle obalu

• kdo si to nepamatuje z filmů a nebo žere
    • v seriálu to zní a vypadá vtipně, ale v reálu celkem ztráta času...

Pokud nevíte, co na Vánoce pro Vašeho puberťáka či televizního nadšence, který má rád knihy dle filmů, tak snad. Pro člověka nad 18 let snad jen v případě naprostého fandovského bezvědomí. Naštěstí ji máte s trochou snahy projetou za večer.

dobrá kniha pro uvolnění

• sranda nápad na knihu
    • nevidím nic proti

čekal jsem sranda knížku a dočkal jsem se ji. Takže spokojenost.