Bez práva na život - Ilka Pacovská

Skladem • 1 varianta69 Kč82 % • 5 301 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek45 Kč98 % • 16 606 recenzíDalší informace
Více než měsíc • 1 varianta49 Kč97 % • 13 597 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta48 Kč98 % • 56 267 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč97 % • 39 894 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta63 Kč87 % • 6 181 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč2 419 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč78 % • 1 296 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč97 % • 26 678 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 1 280 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaDárek24 Kč97 % • 65 596 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Do týdne • 1 varianta79 Kč92 % • 512 470 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč151 recenzíDalší informace

Počet stran
Rok vydání
2015

• , zakoupeno v Prodej knih

Devátý díl v pevné vazbě jsem hledala docela dlouho a konečně jsem ho našla. A za krásnou cenu!

• , zakoupeno v Booktook.cz

dosud nebyla kniha k vyzvednuti ……

Autor
Albatros
Počet stran
Rok vydání
2015

Sedmý smysl – fantasy série plná dobrodružství, při jejímž čtení jsme rostli a dospívali s hlavními hrdiny: Hankou, Sváťou a Rafaelem, je u konce. Autorka nabídla příběh na pokračování plný emocí, podněcujících myšlenek a různobarevných postav, s nimiž se čtenář dokáže sžít… Poznáváme neobvyklé inteligentní tvory a učíme se být tolerantní k jiným světům, názorům i způsobům života. Moto série: Přátelství? Největší bohatství, které může člověk získat, ale musí se o ně přičinit. V posledním díle se rozhoduje o životě a smrti lidí, kteří mají neobyčejné, nebezpečné schopnosti, a proto podle draků nemají právo na život. Jde o kouzelníky s Martisovou krví. Tuto krev má bohužel i Terezka, malé děvčátko s magií neobvyklé síly, kterou Vron našel a adoptoval. Je mu proto odebrána a umístěna do řádu bdělého Sekurita. Ani tady však není v bezpečí. Hanka se snaží pomoct jí i jejímu kamarádovi. Doufá, že děti po absolvování náročného testu budou smět žít normálním životem. Netuší, jak hluboce se mýlí…

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Prodej knih

• , zakoupeno v Booktook.cz

dosud nebyla kniha k vyzvednuti ……

• , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Booktook.cz

• Zajímavá a napínavá kniha.

Chyběla mi do sbírky.
    Kniha se četla dobře.
    Tuto knihu mohu jen doporučit.

• , zakoupeno v Luxor.cz

Sedmý smysl hltám vždy, jakmile vyjde další díl. Hodně se podobá Harry Potterovi, ale není tak "temný". U nás to čte celá rodina. Doporučuji všem.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Skvělý příběh pro velké i malé.

• VÍC DÍLŮ

je to super, ale bude mi smutno že nebudou další díly

• , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

• Napínavé jako všechny předchozí díly.
    • Poslední díl.

Celá série Sedmého smyslu mě úplně pohltila. A to už dávno nejsem náctiletý.

• , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

• nejúžasnější knížky pro skoro 40letou matku a její 10letou dceru jakou jsme četly v minulých pěti letech

naprosto skvělé čtení - SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!