Bitva na Hackhamské pláni - John Flanagan

velká spokojenost

• , zakoupeno v Kosmas.cz

Aneb jako to všechno začalo :D

• , zakoupeno v Dobré knihy

Knížka byla dárkem mojí dcerce k narozeninám, doposud jsem nečetl. Ale s knihami Johna Flannagana mám samé dobré zkušenosti - sám je čtu taky. Dcera má ale přednost, přečtu si to až po ní :-)
    Jinak knihy Johna Flannagana lze brát doslova jako instruktáž. O dané problematice něco vím a co jsem mohl doposud zjistit, autor nejen baví své čtenáře ale i informuje o tom, jak se co má dělat, včetně praktických poznámek či postřehů k psychologii. Zde si nevymýšlí. Knížky jsou dobré čtení pro skauty, vandráky i všelijaké zájemce o brannost.

Autor
ISBN
978-80-252-3923-0
Vazba
vázaná

Mír v Araluenu je v ohrožení a nově korunovaný král Duncan se připravuje na válku. Morgarath zatím potají shromažďuje armádu divokých bestií známých jako wargalové. Halt se chystá na zdánlivě nemožný úkol – zdolat Deštné a temné hory, připlížit se nepozorovaně k nepříteli a odhalit jeho temné plány. Ví, že jediný chybný krok může mít nedozírné následky, protože v bitvě na Hackhamské pláni se bude rozhodovat o osudu celého království.

byl to dárek
    velká spokojenost

• , zakoupeno v Kosmas.cz

Aneb jako to všechno začalo :D

• , zakoupeno v Dobré knihy

• prostě se mi líbi
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• kniha byla přečtena jedním dechem

• Čtivé
    • Pevný obal
    • Vhodné i pro teenagery
    • Nenašla jsem

Kniha jako vždy splnila mé očekávání, četla se rychle a snadno. Zvládla jsem u ní poslouchat i hudbu a neměla jsem problém se sledováním děje. Pokud jste četli všechny díly Hraničáře, tak vřele doporučuji.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

knížku jsem kupovala pro syna, ale přečetla jsem ji také :-)
    oběma se nám líbila

• velmi čtivé
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

super série, toto je její "předehra, stejně napínavá a akční

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Několik členů rodiny čte s oblibou celou řadu Hraničářův učeň
    Doporučuji jako fantasy čtení