Brána osudu Christie

české
Vazba
Pevná s přebalem matná

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Přebal je zlatobíločerný, sice vypadá efektně, ale je to ten povrch, na kterém zůstávají vidět stopy-hlavně po prstech, doporučuji použít obal.
    Na knížce je znát, že ji autorka v pozdním věku-83 let
    Je pravda, že jsem měla ze začátku problém, se do knížky začíst, podařilo se mi to až v druhé části knihy, ale celkově se mi knížka docela líbila. Tommy a Pentlička vždycky šetří pípady týkající se špionážních případů.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Nerozumím dotazu. Když si objednám knížku velmi známé autorky, tak nemohu uvádět výhodu či nevýhodu produktu. Prostě jsem si objednala knížku, kterou doposud nemám a bude v mé knihovně, popřípadě ji budu také půjčovat známým. Koupila jsem si ji proto, že se jedná o známou autorku a hlavní hrdinové jsou mi moc sympatičtí.
    Je vhodná pro vášnivé čtenáře detektivek. Knížka byla levnější, než je zvykem.

Autor
Jazyk
české
Vazba
Pevná s přebalem matná

Jedinečné, důvtipné a napínavé příběhy z pera královny zločinu a nejprodávanější spisovatelky všech dob – nyní nově v luxusní edici věnované speciálně jejím detektivkám.

Tommy a Pentlička Beresfordovi se rozhodnou užít si zasloužený odpočinek a pořídí si dům na venkově. Stěhování jim však komplikuje množství knih – ať vlastních, či těch, které tu zanechali předchozí majitelé. Mezi nimi je i Černý šíp od Roberta Louise Stevensona. A v něm zašifrovaná zpráva o smrti Mary Jordanové… Objasňování záhady z minulosti a odhalení tajných špionážních souvislostí spustí řetězec událostí, které mají za následek další vraždu – a Tommy s Pentličkou se opět ocitají ve smrtelném nebezpečí…

Brána osudu z roku 1973 je posledním románem, který Agatha Christie napsala. Na zpracování zápletky se sice podepsal neúprosně ubíhající čas, přesto šlo ve třiaosmdesáti letech a po desítkách mimořádně úspěšných titulů o výkon, jenž si zaslouží jak trochu laskavé shovívavosti, tak především úctu všech milovníků autorčiných knih.

Na knížce je znát, že ji autorka v pozdním věku-83 let

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Je vhodná pro vášnivé čtenáře detektivek. Knížka byla levnější, než je zvykem.