Byliny z Boží zahrady - Maria Treben

• , zakoupeno v Booktook.cz

• Přehlednost
    • Jasnost
    • Dobré rady a recepty
    • Obsahuje pouze okolo 20 základních rostlin a jejich velice stručný popis - očekával jsem větší pestrost.

Každý recept lze již najít na internetu, avšak Marie Treben vše pěkně a srozumitelně seřadila v této knize.
    Kdo se chce dozvědět více, bude muset zakoupit i její ostatní knihy, neboť nezahrnuje veškeré léčivé byliny, i když v podstatě v ní naleznete řešení na jakýkoliv zdravotní problém.

super

Eminent
Počet stran
Rok vydání
2009

Rakouská bylinářka Maria Treben je skutečný fenomén a jako jeden z nejdůležitějších průkopníků vědy o léčivých rostlinách si vydobyla pevné místo v dějinách. Její knihy byly přeloženy do desítek jazyků a jsou uznávány po celém světě.

Kniha, kterou držíte v rukou, je obsáhlé, cenné a systematické dílo, v kontextu jejích knih doslova stěžejní. Sama autorka o něm řekla velmi stručně: "Všechno co vím, stojí v této knize. Snažila jsem se snadno pochopitelným a srozumitelným způsobem zapsat všechny zkušenosti svého života s léčivými bylinami, abych pomohla pokud možno všem, kdo hledají radu a pomoc. Moje léčivé byliny a recepty pomohly mnoha lidem v mnoha životních situacích, při lehkých obtížích stejně jako při těžkých onemocněních. Kéž tato kniha přinese útěchu a pomoc všem, pro něž jsem ji napsala.

• Tuto knihu jsem stratila tak jsem si ji znovu pořídila
  • , zakoupeno v Booktook.cz

• Přehlednost
    • Jasnost
    • Dobré rady a recepty

super

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Pro práci s bylinkami je kniha vynikající.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

pokud se nechcete léčit, ale i vyléčit, a nejen používat chémii, doporučuji tuto knihu, i další knihy od této autorky

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Knihy jsou hezké a dobře popsané doporučuji těm kdo má rád bylinky

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

K mému velkému překvapení knihy, které v okolí nejsou k dostání, přišly neskutečně brzy a v naprostém pořádku. Cena za knihy je rovněž mnohem nižší, než jakou udávaly jiné zdroje, takže si myslím, že u Vás si mohou nakoupit úplně všichni, včetně lidí, kteří mají nebo budou mít brzy hodně hluboko do kapsy. Zůstane-li to tak i nadále, pevně věřím, že Vám to přinese jen a jen další úspěch. Ze srdce Vám to přeji. J.P.

• Úžasná kniha - přímo klenot

Tato kniha si opravdu zaslouží být společnicí v každé domácnosti.
    Příjemné seznámení s bylinkami,ke kterým se pro jejich účinky rádi vracíme.Spousta báječných rad a návodů pro využívání bylinek,které určitě každý ocení.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Jelikož se zajímám o bylinářství má pro mně každá taková kniha význam, jsem spokojená.

• zajimave