Byrne Rhonda - Moc

554 gramů
Vazba
Pevná s přebalem matná

• , zakoupeno v Knihkupectví Papyrus

• Pokud se vám v životě něco nedaří zde najde návod jak to změnit.
    • Nemám nic

Jednoduchý návod jak změnit život k lepšímu. Ve stejné edici vyšla i další super kniha se stejným zaměřením s názvem Přání.

• , zakoupeno v Dobré knihy

spokojenost

• , zakoupeno v Knihkupectví Elim

• stručné, jasné, čtivé, pravdivé

kniha pro všechny, kteří v životě hledají své šťastné já (ví, že existujou a jen tápou)
    samo čtení člověka povzbudí, naplní optimismem a ukáže cestu, kterou se může dát a nemusí

Autor
Váha
554 gramů
Vazba
Pevná s přebalem matná

Toto je učebnice největší síly ve vesmíru – díky moci budete mít všechno, co chcete. Bez ní byste se nenarodili. Bez ní by na planetě nebyl jediný člověk. Každý objev, vynález a stvoření z ní vychází. Dokonalé zdraví, neuvěřitelné vztahy, kariéra, kterou budete milovat, život plný štěstí, peníze, které potřebujete, abyste mohli existovat, dělat a vlastnit všechno, co chcete, to vše vychází z moci. Život vašich snů vám byl odjakživa blíž, než jste si uvědomovali, protože moc – mít všechno dobro života – se skrývá přímo ve vás.

• , zakoupeno v Knihkupectví Papyrus

• Pokud se vám v životě něco nedaří zde najde návod jak to změnit.
    • Nemám nic

• , zakoupeno v Dobré knihy

spokojenost

• , zakoupeno v Knihkupectví Elim

• stručné, jasné, čtivé, pravdivé

• , zakoupeno v Luxor.cz

• Změní vám život ;-)

Dokonalé vysvětlení , tato knha je kličem k pochopení ! Doporučuj všem , co se trošku zajimají o tajemství !

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Bezva kniha:-)

• , zakoupeno v ABZ.cz

Mám různé knihy "alternativních"metod,ale tato se mi zdá
    nejjednodušší k pochopení i k následování.

• , zakoupeno v Booktook.cz

• učení života
    • hlubší psychologie

bezkonkurenční návod pro úspěšný a šťastný život

• , zakoupeno v levne-knizky.cz

úžasná knížka

• , zakoupeno v Beletrie.eu

• -Troufám si tvrdit, že pro lidi s otevřenou myslí i srdcem, kteří mají vážný zájem zapracovat výrazně na sobě tak, aby byli spokojenější a šťastnější, je tato kniha doslova průlomová.Vřele doporučuji.
    • -Já sama jsem se k ní dostala na doporučení blízké osůbky a jsem jí za to vděčná - úžasně mně obohatila

Trochu nerozumím tomu, proč knihu uvádíte pod názvem SÍLA, když se naprosto regulérně jmenuje MOC...?
    Od dodání knihu čtu již podruhé a v kombinaci s KOUZLEM je to lahůdková škola života a nových návyků pro lepší příští. Obě knihy mi byly doporučeny a já DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI, že jsem někomu stála za to, aby se mi o nich vůbec zmínil, vysoce to oceňuji. Přesto, že jsem mnohé z nich praktikovala už léta, uvědomila jsem si, jak to bylo slabé, že je třeba významně znásobit úsilí a svůj život doslova protkat vděčností a láskou a za to patří stejně veliké DĚKUJI i autorce a dalším, díky nimž se dostaly obě knihy k nám na trh. Navíc je skvělá i kvalita papíru, tisku, úžasná grafická úprava - jednoduše výborná kniha za VELMI přijatelnou cenu

• , zakoupeno v Kniha-levne.cz