Čarodějnický kalendář

• , zakoupeno v bux.cz

• super

bezva

• , zakoupeno v ebux.cz

• Právě že jsem ještě neobdržela = je to výsměch???

Nemám co shrnovat, ještě jste mi knihy neposlali, ale už chcete, abych je posuzovala

Autor
Motto
Počet stran
Rok vydání
2009

Každá z nás cítí sílu přírody bez ohledu na to, je-li čarodějkou či nikoli. Někdy jsme bezdůvodně lítostivé, jindy zase máme chuť skály lámat. Jsou období, kdy se cítíme na devadesát, a pak nečekaně přijde nutkání rozběhnout se, jako by nám bylo dvacet. Abychom mohly těmto situacím nejen čelit, ale využít je ve svůj prospěch, je třeba znát, kdy přijdou a co přinášejí.

Čarodějnický kalendář vás vezme na procházku kolem roku, při níž si můžete ověřit nejen svou sílu, ale i sílu přírody. Trocha toho čarování nikdy není na škodu. Čarodějnický rok vám nabízí nekonečně mnoho možností...

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v bux.cz

• super

bezva

• , zakoupeno v ebux.cz

• Právě že jsem ještě neobdržela = je to výsměch???