Carr Allen: Snadná cesta, jak skoncovat s alkoholem Kniha

Garantovaný nákup z Dobré knihy

Skladem • 1 varianta94 Kč88 % • 279 263 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč98 % • 58 955 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč92 % • 511 345 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč2 419 neověřených recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta39 Kč93 % • 11 762 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč80 % • 5 289 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta54 Kč84 % • 869 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč94 % • 44 863 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta24 Kč96 % • 64 638 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč96 % • 39 689 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 477 recenzíDalší informace

Váha
265 gramů
Vazba
vázaná

Allen Carr se dívá na kouření jako na jeden z typů drogové závislosti a odhaluje množství mýtů a falešných představ, kterými je cigaretový rituál opředen. Krok po kroku přesně vystihuje, kde jsou slabiny odvykání, a vysvětluje, proč je tak těžké dostat se z toho kola ven, i když je nikotinová závislost vcelku lehce odbouratelná.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt

Koupil jsem mámě a vypadá, že zatím funguje. :-D

• vše OK

Velmi poučná kniha

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Funguje to.
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Mám skvěle hodnocení od své dcery, silné kuřácky, která po přečtení přestala. Navíc hodnotí, že to nebylo hned, ale bylo dovoleno kouřit během čtení knihy a až nakonec, po přečtení se cigaret vzdala. Koupila jsem proto i jejímu otci a neteri. Jsem zvědavá na reakce. Kniha je vázaná, žádný sešit a cena příznivá. To se mi zamlouvalo též. Doporučuji.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• manžel přestal po padesáti letech kouřit
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Po přečtení knihy jsem si ještě nezapálila, tak snad to vydrží.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Tuto knihu jsem dostal před 15ti lety.Klepal jsem si na čelo,že JÁ přestanu kvůli knížce.Nicméně jsem ji přečetl a již 15 let bez problémů ani cígo.Zázrak.Vřele doporučuji.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Čtěte a přestanete kouřit.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Knížka již odnaučila kouřit spoustu lidí..
    Tak proč to nezkusit ?