Cesty duše v číslech a znameních - Ester Davidová

Počet stran
Rok vydání
2020

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Jsem v polovině, ale vypadá skvěle.

s autorkou mám dobré zkušenosti, takže očekávám, že nezklame

Davidová Ester
Počet stran
Rok vydání
2020

Už od puberty se zajímám o čísla a znamení. Dlouho jsem si pokládala řadu otázek a snažila se na ně nalézat odpovědi. Až po několika letech terapeutické praxe regresního terapeuta mi odpovědi začaly přicházet. S každým příběhem klienta, s každým daným znamením a životním číslem jsem vnímala mnoha shodných aspektů a začala nahlížet za oponu lidské psychiky, chování a životních postojů.

Došla jsem k závěru, že znamení udávají to, co se do našeho charakteru a postojů opírá z minulosti, a životní čísla prozrazují, co se do našich životů opírá jak z minulosti, tak i z našeho rodu.

Milí čtenáři, je mi ctí, podělit se o mou studii, zkušenost i poznatky nyní i s vámi.

Součástí každé analýzy jednotlivých znamení a životních čísel v této knize jsou příběhy z mé terapeutické praxe.

Kapitolu znamení jsem obohatila o vedení pro rodiče – aneb jak být průvodcem dětem těchto znamení.

Prozradím vám, které známé osobnosti si nesou stejné životní číslo jako vy a předám vám vedení – Tvůj rod k tobě promlouvá.

Dále se můžete těšit na zajímavý a poučný příběh jednoho známého rodu – Prokleté rody aneb jak se předávají rodové zátěže, včetně několika oblíbených článků z mé tvůrčí dílny, jako jsou například: Proč se některé děti rodí předčasně anebo článek Děti devadesátých let.

A nezapomněla jsem ani na článeček, který vás nasměruje k vedení - Jak to mám udělat, jak to mám změnit?

Nahlédněte tedy společně se mnou do studnice minulosti. Ne proto, abyste se v ní pitvali a zabředávali, ale proto, abyste se stali architekty svých životů a ona vám pomohla rozkrýt, na jakých základech stojíte. Abyste si z ní vzali ponaučení a vykročili jiným směrem.

Autorka Ester Davidová.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Jsem v polovině, ale vypadá skvěle.

s autorkou mám dobré zkušenosti, takže očekávám, že nezklame

Jeste jsem ji neotevrela

Velmi zajímavá kniha.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Opravdu trefná kniha, ke každému znamení! Doporučuji.

• , zakoupeno v Booktook.cz

+ dočetla jsem se to, co jsem potřebovala, jsem spokojená

• , zakoupeno v Luxor.cz

Nejen kvalitní rozbor jednotlivých znamení, ale i poučné a zajímavé příběhy z praxe spisovatelky.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• hezky popsané zkušenosti autorky
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Tuto knihu jsem si objednala proto, že už knihy od Ester Davidové mám. Dobře se čtou a jsou srozumitelné...teda alespoň pro mne. I v této knize jsem se našla a spousta věcí mi dalo smysl.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Lidé se dozví hodně o sobě a spoustu souvislosti pochopí.