Charles Lindbergh: Transatlantický let - Dan Hampton

Doprava 85 Kč,Info v obchodu
Doporučená nabídka Epigshop.cz

Info v obchodu85 Kč19 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč98 % • 26 518 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace

Autor
536 gramů
Vazba
Pevná s přebalem lesklá

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Jsem fanda do letectví. Počátky letectví mě fascinují. Odvaha pilotů sednout do nedokonalých strojů mě ohromuje. Tato kniha je velice pěkně napsaná čte se jedním dechem. I když jsem věděl jak příběh dopadne, stejně jsem se nemohl odtrhnout od čtení. Neuvěřitelný příběh neskutečné odvahy Charlese Lindbergha a jemu podobných. Trochu mě mrzí místy nedokonalý překlad z angličtiny, hlavně podpisy technických věcí a míchání výškových stop a metrů.

Autor
Váha
536 gramů
Vazba
Pevná s přebalem lesklá

Na jeho start se přišlo podívat jen 500 lidí. O třicet tři a půl hodin později, když mladý Američan dosedl v Paříži a dosáhl zdánlivě nemožného, vzal jeho letoun The Spirit of St. Louis útokem více než stotisícový dav. Kniha, která přináší poutavý a unikátní popis odvážného přeletu Charlese Lindbergha přes Atlantik, je psaná stylem „přímo z kokpitu“ a opírá se o Lindberghův osobní deník, rodinné dopisy i nevyužité letecké archivní materiály.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz