Chcete peníze? Nechoďte do práce - Tomáš Kašpar

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Čekala jsem trošku něco zcela jiného. Ostatní knihy Tomáše Kašpara jsou perfektní. Tato se mu nepovedla. Myslela jsem, že dá nějaké užitečné rady, ale radu pro sebe jsem tam nenašla. Snad pomohla nebo pomůže druhým

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Zajímavé myšlenky, které jsou uvedeny do zajímavých souvislostí. Doporučuji.
    Kniha se čte velice snadno.

• , zakoupeno v Luxor.cz

zajímavé poznatky a nápady

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Zajímavé myšlenky, které jsou uvedeny do zajímavých souvislostí. Doporučuji.
    Kniha se čte velice snadno.

• , zakoupeno v Luxor.cz

zajímavé poznatky a nápady