Chlapeček - Mendenhallová Elle Moje první vzpomínky Kniha

2012

• , zakoupeno v Booktook.cz

• Pěkná kniha pro miminko
    • Dostatek prostoru pro vlastní fotografie
    • Chybí mi zde pouze nějaké místo pro vlastní poznámky a třeba pár řádků pro období těhotenství. Je zde pouze obálka na fotky z ultrazvuků
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Kvůli našemu narozenému chlapečkovi a že se mi líbil vzhled.

Prostě jsem spokojená jak se vzhledem tak i celkově. :)

• , zakoupeno v bux.cz

• Nejsou fotky cizích miminek
    • Prostor na vlastní fotky
    • Krásné zpracování
    • Velký rozměr
    • Nechronologicky seřazené pokroky
    • Chybí některé důležité kroky ve vývoji - to ale řeším tak, že to sepisuji kolem

Krásná knížka, kterou koupím i pro další dítě.

Autor
Knižní klub
Počet stran
Rok vydání
2012

Chlapeček představuje praktický a velkoryse zpracovaný památník novorozeného miminka, v němž mohou hrdí rodiče mapovat nejrůznější významné události, úspěchy, pokroky a i drobné životní karamboly od narození děťátka až do jeho tří let. V půvabně vypravené a bohatě ilustrované knize nechybí prostor na vlastní fotografie, ale jsou v ní i obálky a vnitřní kapsy na drobné upomínky, jako je třeba kadeř vlasů, první zoubek, snímky z ultrazvuku, páska z porodnice a další milé suvenýry. Chlapeček se tak může stát vzácnou sbírkou vzpomínek na neopakovatelné okamžiky.

• , zakoupeno v Booktook.cz

• Pěkná kniha pro miminko
    • Dostatek prostoru pro vlastní fotografie
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Kvůli našemu narozenému chlapečkovi a že se mi líbil vzhled.

Prostě jsem spokojená jak se vzhledem tak i celkově. :)

• , zakoupeno v bux.cz

• Nejsou fotky cizích miminek
    • Prostor na vlastní fotky
    • Krásné zpracování
    • Velký rozměr
    • Nechronologicky seřazené pokroky

Krásná knížka, kterou koupím i pro další dítě.

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• Nejsou tam fotky cizích miminek (nemate to babičky)
    • Vazba mohla být dělaná víc jako u fotoalba, až se knížka zaplní fotkami, aby se nerozevírala.

Jedno z nejhezčích alb pro děti na památku.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Krásně zpracovaná kniha.

Kupuji mojí kamarádce, která čeká svoje miminko. Myslím že z knihy bude nadšená. Mně samotné by takový dárek potěšil.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• velmi nápadité, přehledné, velmi hezká grafika
    • folie na foto chybí podle mého názoru

líbí se mi, je pro vnoučka, nemám vlastní zkušenost s tímto produktem, budou s tím pracovat jíní:)

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Krásně ilustrovaná,šikovný obalka na vlásky, dají se do ní udělat otisky nozicek a rucicek
    • Zbytečně veliká,stačil by rozměr 20x20cm
    • Poupravila bych řazení určitých dat,takhle se listuje pořad sem tam

Spokojenost

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• koupila jsem si jí pro syna,který se mi má narodit

pěkné spracování,spousta místa pro fotky
    knížka bude jako pěkná vzpomínka
    ještě jsem jí nepoužila až se syn narodí
    určitě doporučuji

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Krasne ilustrovane, hodne prostoru na fotografie a vlastni poznamky, obalky na uchovani drobnosti
    • zadne

Verim, ze se bude libit i detem, az vyrostou

• - Kniha je velice podrobná
    • - Hodně prostoru pro fotky a různé vzpomínky
    • -nic

Kniha se mi velmi líbí a jsem s ní spokojená. Určitě bych ji doporučila pokud chcete svým dětem zapisovat nejdůležitější okamžiky jejich života, podpořené fotkami.