Clarkeová, Lucy - Modrá

Počet stran
Rok vydání
2015

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Knížka se čte jedním dechem, drží vás v napětí,... škoda, že v ní jsou velmi časté chyby-překlepy, což nabudí čtecí rozmrzelost, ale přesto dávám 100% ní spokojenost a doporučuji si ji přečíst.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Nic moc jsem neočekávala a byla jsem mile překvapena. Mělo to spád, dobře se četlo.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Pěkný příběh o mladých lidech na lodi Modrá. Postupně se rozplétají vztahy mezi členy posádky,napínavý děj vystupňuje smrt jednoho člena posádky. Lana po neshodách vystoupí na ostrově Palau a odlétá na Nový Zéland. Tady se dozví o ztroskotání lodi. Doporučuji.

Autor
Grada
Počet stran
Rok vydání
2015

„Co se stane, když je pravda unášena vlnami pryč z našeho dosahu…“ Poklidný výlet na moři? Ani náhodou! Koupání v průzračné vodě a popíjení tropických koktejlů se až příliš brzy promění ve zlověstnou noční můru… Lana a její nejlepší kamarádka Kitty se vydají hledat svobodu a dobrodružství. Jejich sen volně cestovat se jim splní, když získají možnost plavit se na Modré – jachtě, která pluje z Filipín na Nový Zéland. Spolu se svými novými přáteli rychle podlehnou kouzlu vzdálených ostrovů a divokých večírků na jachtě.

Z ráje se ale brzy stává peklo – Lana a Kitty zjišťují, že každý na palubě má nějaké tajemství, a navíc jeden z jejich nových přátel po jedné hádce záhadně zmizí... Nebezpečné vlny nedůvěry a lží ohrožují nezávazné letní dobrodružství na lodi, někteří se však svého vysněného ráje nehodlají jen tak vzdát… a to za jakoukoli cenu!

Napinave a plne zvratu.

• Skvělá kniha!!!

Skvělá knížka.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Dobrý námět, ale zpracovaný poněkud nudnou popisnou formou, chtělo by to víc akce a ne jen stále popis, konec je nejlepší, ale čekala jsem víc. Mrzí mě, že jsem se spolehla na recenze.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Napínavá kniha, která se čte sama!
  • , zakoupeno v Booktook.cz

• Odpočinkové počtení na dovolenou