Co když je to nebe?

Produkt nemá žádné parametry.

Pokračování prvního dilu

Objednala jsem si, jelikož jsem znala už předchozí knihu autorky, takže OK

zatím jsem se nedostala ke čtení

Produkt nemá žádné parametry.

Pokračování prvního dilu

Objednala jsem si, jelikož jsem znala už předchozí knihu autorky, takže OK

zatím jsem se nedostala ke čtení

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• krátká doba doručení

Ještě jsem nedočetla....

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Je zde koncentrace důležitých pravd nutných k životu.

Pro lidi, kteří hledají sami sebe a neví, jak pokračovat v dál cestě. Je opravdu krásná, snad ještě víc, než kniha Musela jsem zemřít. Čte se jedním dechem. Autorka musí být skvělá žena. Rozhodně doporučuji všem lidem, kteří se neumí mít rádi a nedokáží se ocenit. Pěkný den.

• duchovni ucebnice
    • nemam

kazdy musi pracovat sam na sobe