Co když je to nebe?

352 gramů
Vazba
Pevná s přebalem matná

• , zakoupeno v Luxor.cz

Na tuto knihu musí mít člověk chuť. Pak je velkou inspirací.

Super

• , zakoupeno v Kosmas.cz

Vrele doporucuji vsem, kteri chteji zivot prozit a ne prezit.

Autor
Váha
352 gramů
Vazba
Pevná s přebalem matná

Anita Moorjani je autorkou knihy Musela jsem zemřít, která se stala bestsellerem (Knižní klub 2013). Popisuje v ní svůj boj s rakovinou, ústící ve fascinující zážitek blízké smrti. Ten dalekosáhle změnil její pohled na život. Anita se rakoviny zcela zbavila a nyní cestuje po světě, pořádá přednášky a semináře, přednáší na konferencích a vypráví posluchačům o hlubokém vhledu, který zažila na onom světě. Je-li v životě důležitá cesta, a nikoli cíl, je možné, že nebe je zde – je jím tento fyzický život, který žijeme na Zemi.

• , zakoupeno v Luxor.cz

Na tuto knihu musí mít člověk chuť. Pak je velkou inspirací.

Super

• , zakoupeno v Kosmas.cz

Vrele doporucuji vsem, kteri chteji zivot prozit a ne prezit.

Teprve budu číst.

• pokračování Musela jsem zemřít - ještě nepřečteno

• Velmi čtivá kniha.

• Skvělá kniha

Tato kniha je mnohem lepší než jsem očekávala (první díl jsem nečetla). Doporučuji nejen nemocným, ale i zdravým lidem si tohle přečíst. Není to žádná náročná četba,autorka vše píše formou příběhů, čímž věřím, že dokáže upoutat i čtenáře, které takové věci běžně nezajímají. S podobnými knihami jsem se již setkala, takže jsem nečekala žádné překvapení, ale nakonec musím uznat, že kniha je skvělá a několik odstavců mi opět přineslo zamyšlení z malinko jiného úhlu pohledu.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Věřím, že kniha udělá radost pod stromečkem☺.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Kniha je zakoupena jako dárek.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

velice zajímavá kniha, která určitě stojí za přečtení, spisovatelka zajímavě popisuje svoje zkušenosti ze zážitku blízké smrti, z "druhého světa", když téměř zemřela na rakovinu, ale pak se opět vrátila do života. Snaží se vylíčit své pocity, dojmy, nikomu nic nevnucuje, pouze se nás snaží informovat, co nás jednou čeká, až zemřeme.