Čtyři pilíře smyslu života Dan Millman

Počet stran
Rok vydání
2011

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Velice zajímavá kniha, stojí za přečtení.

• , zakoupeno v Booktook.cz

Dan Millman jeden z mých oblíbených autorů ;)

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

Pragma
Počet stran
Rok vydání
2011

Pro mnohé z nás je život skládačkou s chybějícími díly. Plánujeme, a pak své plány měníme; zvolíme si cestu, a vydáme se jinou; to vše ve snaze najít toho pravého partnera a tu pravou profesi. Doufáme, že jsme se rozhodli správně, a že naše rozhodnutí nás dovedou k cíli. V určitém okamžiku si ale položíme onu zásadní otázku: Jaký je smysl mého života?

Jen málo autorů se problému smyslu života zhostilo s takovou srozumitelností, s jakou se to podařilo Danu Millmanovi v knize Čtyři pilíře smyslu života. Millman vychází z desetiletí bádání a zkušenosti a shrnuje je do stručného přehledu toho, čeho máme během své životní cesty dosáhnout. Staví před nás nejen zásadní otázky, ale nabízí i odpovědi. Záleží však na každém z nás, kterou z možností zvolíme. Pomoci nám mohou třeba číslice v datu narození....

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Velice zajímavá kniha, stojí za přečtení.

• , zakoupeno v Booktook.cz

Dan Millman jeden z mých oblíbených autorů ;)

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• změnila mi život

velmi dibře napsaná kniha

• , zakoupeno v Martinus

• Srozumitelná pravidla jak zlepšit a naplnit svůj život

Dan Millman je můj oblíbený autor a každá jeho kniha mne posunula o kousek dál.
    S jeho "Nejvyšším cvičením ze všech" v závěru knihy, seznamuji všechny své klienty. Stačí vydržet měsíc a už je neopustíte. A začínají "zázraky".

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• Taková jednoduchá kniha, celkem přehledná
    • Zklámání oproti jeho ostatním dílům

Průměrná kniha